Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak neki ajándékba?!

Mit adjak neki ajándékba?!

Figyelt kérdés

Osztályban volt húzás, én meg egy olyan lányt húztam, akit szinte nem is ismerek. Később csatlakozott az osztályhoz és nagyon nem társasági ember, én meg igen, lényeg, hogy szerintem soha nem is beszélgettünk annál többet, hogy hol lesz a következő óra stb.

Mindjárt itt az osztálykarácsony, és kezdek bepánikolni, hogy még ötletem sincs, mit adjak neki.

Azért nyomozgattam, és megtudtam, hogy nagyon érdekli ezt a leányzót Törökország ill. a történelem úgy általában. Úgy gondoltam, szeret olvasni, szóval kerestem egy könyvet, ami az előbb említett témáknak meg is felel. Találtam kettő érdekes könyvet, a gond csak az, hogy drágák. Egyik 4000Ft, másik 3000Ft. Ez már túl van az ajándékár-limiten. Hát meg én sem akarok ennyi pénzt költeni erre, amikor még itt vannak az igazán közel állók is a listán.

Valami ötlet? Remélem, lesz. Előre is köszi! :)


Egyébként 18/f -csak azért írom, hogy ne Barbie babákat javasoljatok. :)


2011. dec. 17. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi az árhatár?

Több ezerért ne vegyél semmit. Max 1500 forint, de még ez is sok szerintem. Ilyen osztálykarácsonyokra is sose vettünk semmi nagy dolgot, csak bögre, csokik, gyertya..

2011. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

legújabb ötletem vmi szép karácsonyi bögre, benne csokival. Én jobban örülnék ennek, mint a béna karácsonyfadíszeknek, amiket eddig kaptam.


Ötlet, hol találhatnék ilyen bögrét? Egyelőre az Auchan-t néztem, ott nem volt semmi szép, karácsonyi is alig.

2011. dec. 17. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!