Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?...

Mit kérjek karácsonyra? nagyon fontos!

Figyelt kérdés
laptop, telefon, hajvasaló, ékszerek már vannak!12/l
2011. dec. 19. 16:01
 1/6 anonim válasza:
80%
akkor kérjél szeretetet
2011. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
miért olyan fontos kérni valamit?
2011. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Könyvet vagy DVD-t.
2011. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
47%

Könyvet. Bár nem értem, mire HASZNÁLOD a laptopot, miért vasalod a hajad és MINEK hordasz (gondolom, bizsu) ékszereket TIIIIIZEEEEENKÉÉÉÉÉT (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) évesen...


[link]

2011. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz olvasni, akkor én könyvet javasolnék.

Ha nem, akkor is lehet megszereted.

Javaslom Vavyan Fable kötetetit, én többek között általa és az Egri csillagok által szerettem meg az olvasást.


Azt viszont nem értem hogy miért ne hordhatna ékszert?Már 3hónaposan ékszert hordanak a lányok.Miért nem vasalhatja a haját??Azért mert csak 12 nem adhat magára?

Laptop használatot sem értem..., miért ne?Még a tanuláshoz is jól jön.

Igaz szakkoözép 9.-ben, 14 évesen, de a Egészségügy tanárom csak nyomtatva fogadta el a házidogát, nem tudom mit csináltam volna gép nélkül...

2011. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5. kommentelő teljesen egyet értek veled amúgy tényleg nagyon szeretek olvasni majd rákeresek a LAPTOPON.

most a meg capot neveletlen hercegnő naplója sorozstot keztem el olvasni, annyira megtetszett h már a6. résznél járok

2011. dec. 19. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!