Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit gondolnál erről? (osztályk...

Mit gondolnál erről? (osztálykarácsony)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy idén sikerült egy olyan lányt kihúznom, akivel még szinte semmit sem beszéltem, a barátait is kérdeztem, de ők se tudják, hogy mit szeretne. Szóval arra gondoltam, hogy veszek neki egy teljesen átlagos ajándékot: egy tábla csoki, két szaloncukor meg még valami plüss/ékszer/ilyen kis kabala vagy mi, szóval ilyen tipikus kis "bigyó", ami semmire se jó, de jól mutat. Nem lesz ez gáz?

(9.-es vagyok, ha ez számít)


2011. dec. 19. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
plüsst egy ennyi idősnek már nem kéne. bemész egy ajándék boltba tudnak ajánlani neked. valami kis kacattartó doboz, körömlakk, az ékszer jó ötlet, bögre, kis dísz az asztalra, gyertya, fényképalbum, kulcs tartó.
2011. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ok, plüsst én se gondoltam, csak most próbáltam minél többet összeszedni, ami ilyen kis valamikből létezik, hátha eszembe jut valami, amit vehetnék xD
2011. dec. 19. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:

ha hord ékszereket,akkor ékszertartót vegyl neki


milyen értékben kell ajándék?

2011. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1000-1500 Ft
2011. dec. 19. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:

ha hord ékszert,akkor ékszertartó

[link]

ez minden lánynak tetszik szerintem


szép 2012-es napló,vagy sima napló?


látod milyen a stilusa,szép sál?


bögre?

2011. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár valószínűleg holnap az lesz, hogy holnap a fél délutánt azzal fogom tölteni, hogy ajándék után rohangálok, aztán a végén veszek valamit amiről úgy gondolom, hogy elmegy, mert valami mégiscsak kell.

Sose értettem minek erőltetni ezt az ajándékozósdit, így, hogy nem annak kell ajándékot venni, akinek önszántunkból vennénk csak felesleges nyűg az egész, de ez már off.

2011. dec. 19. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
A tábla csoki jó lesz.
2011. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Azért ez gyönyörű dolog hogy még arra sem veszed a fáradságot hogy kitaláld minek örülne egy ember.Remélem ugyanezt kapod te is.
2011. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vegyél neki olyan tollat, vagy kulcstartót, amin az ő neve van :) Bizti örül és használja is.
2011. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bemész a Müllerbe, választasz egy szép fülbevalót (800-1000 Ft körül vannak) ügyelsz a színére és a formájára, nagyjából láthattad milyen színű ruhákat hord, ahhoz próbálj választani. Aztán veszel egy csokit, teszel mellé szaloncukrot és kész, örülni fog.

Ha átadtad, megkérdezheted tőle tetszik-e neki, mert ha nem, a blokkal kicserélheti.

2011. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!