Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagynénémnek egy karikatúrát...

Nagynénémnek egy karikatúrát csináltam Marilyn Monroe-ról, és nem tudom, milyen legyen? Biztos tudsz segíteni!

Figyelt kérdés

[link]

ezt a képet rajzoltam meg, és csak annyi, hogy a vonalakat feketével megerősítettem. Már a szája piros lett, de szerintetek így hagyjam, vagy színezzem tovább? Sárga haj, kék ruha? Csak meg akkor nem lesz gáz, hogy az arca az fehér lesz? Megköszönöm ha normális választ írsz!


2011. dec. 24. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:
b-uzi kérdésekre tudtok ám válaszolni, de ilyen egyszerűre nem. inkább roha.djatokmeg
2011. dec. 24. 23:46
 2/3 anonim válasza:
nézz Monroe-ról képeket.Piros szájhoz nem raknék kék ruhát,fehér vagy fekete,ami szerintem jó lehetne.Arca fehér legyen,mindig is olyan volt neki.Sárga haj?háááát,ha Neked az tetszik...
2011. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szőkét mivel lehet helyettesteni?
2011. dec. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!