Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Holnap 25. -én merre találhato...

Hound82 kérdése:

Holnap 25. -én merre találhatok, olyan kávézót, ami nyitva van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Semerre
2011. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Benzinkúton kaphatsz esetleg kávét.
2011. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha presszó jellegűre gondolsz, azok nyitva vannak. A vendéglátóknak remek bevételi forrás az ünnepnap.
2011. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bánomisén ***** válasza:

A világ melyik részén?

Bp-en a Váci utcában és környékén ma este is nyitva volt néhány, amikor már a többi bezárt. Szerintem holnap is nyitva lesznek. Már ha kifejezetten kávézót keresel.

Ha beéred egy bárhol megivott kávéval és a benzinkút közelebb van, mint a Váci utca, akkor a benzinkúton igyál kávét.

2011. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagy bevétel lenne, de nem tarthatnak nyitva az üzletek.
2011. dec. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha ünnepnapon a tulaj vezeti az üzletet és szolgál ki, akkor nyitva lehet. Csak alkalmazottakat nem lehet olyankor dolgoztatni.
2011. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vendéglátó egységekre nem vonatkozik a vasárnapi és ünnepnapi nyitvatartás szabályozása. 24-e estéje viszont más dolog. Akkor aki teheti, a családjával van. Más országokban még ez sincs.
2011. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!