Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék ötlet?

Karácsonyi ajándék ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nekem van egy olyan szokásom, hogy a karácsonyi ajándékot saját magam csinálom a családomnak. Nem azért mert sajnálom rá a pénzt hanem azért mert annak jobban örülnek. De semmi jó ötletem nincs idén. Tudom hogy hülyeség még most ezen gondolkodni de én már ilyenkor el szoktam kezdeni hogy több időm legyen ne keljen kapkodni és persze hogy szebb legyen. Mi öten szoktuk ünnepelni a karácsonyt. Anyukám,Apukám, Nagyi és Nagyapa. Meg én de magamnak nem veszek semmit! Mindenkinek más kis ajándékot szeretnék csinálni. Szerintetek mit csináljak:

Anyának?

Apának?

Nagyinak?

Nagyapának?

Ha csak egy ötletetek is van akkor légyszíves azt is írjátok le. És azt is hogy kinek.

És légyszíves az alapanyagokat is írjátok le.

Előre is köszönöm!



2012. szept. 23. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Fűszertartó szett, poháralátét-szalvétatchnikával

Gyöngyből ékszerek

mézes diákcsemege

hogolt terítő,mellény

asztaltarítő+székpárna+szalvétagyűrű+edényfogó

tükör valami különleges képkerettel

saját készítésű gyertya, szappan

2012. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi..

Nagyon jó ötletek!

2012. szept. 23. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Idén én pl Anyunak horgolt, díszes ágytakarót készítek (elég sok fonal kell hozzá) plusz saját kézzel festett és gravírozott üveg mécsestartót (egy sima alacsony, de dundi beföttes üvegből). Még tervben van egy lámpa készítése, de ahhoz párom is kell majd mert ő több lámpát csinált már életében mint én.
2012. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt ezen az oldalon nagyon sok hasznos dolgot találsz. üdv.

2012. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit linkeltál inkább csak karácsonyi dekorációkkal foglalkozik. Vagy én látom rosszul?
2012. szept. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én tavaly, fából pálinkakínálót és fa órákat adtam, saját díszítéssel (égettem bele személyes dolgokat,idézet, kép).

Akkora a sikere, hogy idén már megrendelésre készítem igény szerint.

2012. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nóri1018 válasza:
Szia. Én idén pl. anyukámnak saját készítésű receptet csináltam. Az első, és utolsó lapja karton papír. A közepében körülbelűl 6 db. A/4-es fehér lap van. Minden lapra írtam egy nevet a családból és írtam hozzá egy receptet amit szeret. :) Ezen kívűl a mamámnak hímeztem egy karácsonyfát. Szerintem jók lettek, és remélem neked is tetszenek ezek az ötletek. Szia :)
2013. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!