Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » BelLó! Készülök egy társammal...

BelLó! Készülök egy társammal karácsonyi ünnepre, és nem tudom, hogy pontosan mit is kéne mondanom illetve énekelnem. Kiinduló pont?

Figyelt kérdés

Viccesebb és hihető karácsonyi történeteket szeretnék mondani nekik illetve azért meghitt is legyen, valamit a versek, dalok is. Nem szeretnék átlagos unalmas ünnepséget csinálni amiben van két dal a Kiskarácsony-Nagykarácsony meg még egy hagyományos dal. Kicsit többet szeretnék adni az időseknek. Valaki esetleg tudna nekem kiinduló pontot írni? Kinek mi a kedvenc karácsonyi verse / monológ / dal..


Köszönöm !



2012. okt. 22. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szövegileg eltér a megszokottaktól,csak sajnos angolul,de kedvenc karácsonyi dalom

http://www.youtube.com/watch?v=fI9V2m04QZw

2012. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*angolul van,de a
2012. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehetne a :Josh és Jutta-Szép karácsony.Nekem ez a kedvencem
2012. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!