Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok és 10 hónapja vagyok együtt a barátommal. Fogalmam sincs mit vegyek neki. Ékszereket nem szereti. Plüssöt már rengeteget kapott. És ráadásul pont szent este született. A szülinapi ajándék már meg van ( szív alakú torta) de nem tudom a Karácsonyit. A szüleinek vegyek?? mert az én szüleim vesznek Árpinak és nem akarok pofára esni ha talán én is kapnék valamit. Azoknak elég talán egy bor? vagy bonbont?


Már sajnos a Karácsony is a pénz kidobás ünnepe! :(


2012. okt. 31. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátodnak vegyél valami parfümöt. A szüleinek meg férfi/női csomagot. Tudod, amit a Tescoban is kaphatsz, hogy van benne egy tusfürdő meg egy spray, vagy deo meg spray. Szerintem még most vedd meg, mert most akciósan lesznek ezek. Sok közül választhatsz, és ráadásul nem egy ökör ára.
2012. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. nov. 1. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem picit "bunkóság" ilyet adni a párod szüleidnek, bár nem akarok beleszólni. :D


Bár ha nagyon jóba vagy velük és olyan a kapcsolatotok, akkor ötletnek jó. De egy ilyen női-férfi csomag nagyon kétélű fegyver tud lenni.. :D Veheti sértésnek az illető, és ez nem csak megírott etikett (hozzáteszem amiről Én részletesen tanultam, tehát nem a levegőbe beszélek róla),de élőben is előfordult már rá példa..


Inkább kérdezd meg a barátodat, hogy a szüleid minek örülnének külön-külön. Ő jobban ismeri a tulajdonságaikat, hogy miknek örülnének.. Lehet az anyukája örülne egy parfümnek, egy könyvnek, csokinak. Az apukája meg valami bornak, a kedvenc italának stb.


Szerintem egy bor és egy csoki sokkal jobb ötlet. Ezt így 25 évesen mondom, túl már egy két kapcsolaton és nem egy ilyen ajándékozási helyzeten... :)

De ez csak az Én véleményem.


A párodnak nincs vmi különösebb kívánsága, amire vágyna? Esetleg megkérdezhetnéd a szüleit is, hátha ők tudnak neked ötletet mondani, mert nekik említett valamit. Mivel különösebb dolgot nem írtál róla így nagyon nem tudok mit ajánlani igazából :/



[link]


Itt vannak fényképed ajándék ötletek. Esetleg :)

2012. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez is hasznos tanács és a bor jó ötlet :) Tudom is hogy melyik a kedvence :) Az anyukája pedig szereti a raffaellot így ő kap azt :D A barátom pedig a vonatok iránt érdeklődik de az az anyukámék vesznek neki :) mivel a szülinapja szent este van így az egyik ajándék egy szív alakú torta lesz :) a szülinapi ajándéknak pedig lehet kap egy terepasztalt a vasútjához :)( egy nagyobbat :D ) de lehet hogy ezek mellé még kap egy parfümöt is :)
2012. nov. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!