Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit készítsek/vegyek nekik...

Mit készítsek/vegyek nekik karácsonyra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Minél olcsóbban meg akarom úszni a karácsonyi vásárlást(ki nem ? :P ) ezért ha tudok inkább készítenék, vagy nagyon olcsón vennék. Szóval:

Anyum: sokat dolgozik, jól főz, nem nagyon van hobbija, szereti a kézzel készített dolgokat,

Apum: nem élek vele együtt (a szüleim elváltak). Ilyen olvasós edzős típus

Hugom: 12 éves, lovakat imádja

Unokatesóm(lány): 12 éves, lányos ruhákat hord, szeret az állatokat.

3 bnőm: tanulós okos lányok, 13 évesek.

fiú unokatesóm: karatézik, xboxozik...

és még a keresztanyumnak, keresztapumnak, anyum testvérének és a feleségének, ill. apum és anyum élettársának kell venni/készíteni dolgokat. Ha csak egy vmi eszedbejut azt is írd le légyszi :)



2012. nov. 1. 18:39
 1/6 anonim válasza:

Jó sok mindenkinek szeretnél ajándékot, ez tényleg nem egy olcsó mulatság lenne, de egy-két ötletem.

Anyukádnak ha jól főz és szeret is főzni de nem vásárolni akarsz, akkor szerintem netről gyűjtsél recepteket és azt is úgy csináld meg, mint ha szakácskönyv lenne.

Ha apukád szeret olvasni akkor vagy vegyél neki könyvet vagy ha nem akarsz vásárolni, írj egy mesét vagy valami sorozat félét vagy történetet és csináld meg úgy, mint ha egy könyv lenne.

Hugodnak ha még szokott játszani (nem gépen barbizni ilyesmi, bár ennyi idősen nem tudom) akkor vegyél neki lovat hozzá.

Lány unokatesódnak esetleg egy pólót vegyél vagy plüss állatot bár 12évesnek..

3barátnődnek könyvet vegyél, általában aki okos az szeret olvasni..

2012. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt egy link, nem sok, de hátha segít:

[link]

2012. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KÖszönöm :) Akkor a szakácskönyves az már biztos :) Jöhetnek még az ötletek :P
2012. nov. 1. 20:20
 4/6 A kérdező kommentje:
A hugomnak annyi lova van hogy huuuu... szerintetek az jó ötlet ha kiírom a kedvenc énekesének a zenéit cd-re?
2012. nov. 1. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Régi pólóból is varrhatsz állat figurás kulcstartókat. Kitömöd vattával.

A CD is jó ötlet. :-)

Ha nagyvárosban laksz, olscón 2-300Ft-ért jó használt könyveket lehet kapni.

Vagy nyomtatsz ki lovakról képet és csinálsz hozzá díszes keretet papírból és folpakkból.

2012. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Minél olcsóbban meg akarom úszni a karácsonyi vásárlást(ki nem ? :P )" hát én ;) szeretem megadni a módját az ünnepnek :DD am

goblenezzél :D

vegyél neki vmien sprotról szóló könyvet..

lókefe?! :'D

ruha

3bnődnek könyvek

vmi játék az xboxhoz?!

ajándékcsomag :D

(én személy szerint ékszert,márkás bort stb vennék :D

)

2012. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!