Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit ajánlotok karácsonyi...

Mit ajánlotok karácsonyi ajándéknak a családom tagjainak ezek alapján?

Figyelt kérdés

Népes családunk van, az ajándékok egy része megvan.

Páromnak egy általa kiválasztott új számítógépes játék, plusz egy kis meglepetés, az édesanyjának rejtvénykönyvek és teák nagy választéka (mindkettőt nagyon szereti). Párom részéről ennyi a család, testvére nincs, édesapja, nagyszülei elhunytak.


Édesanyám egy könyvet kap saját készítésű ajándékkal.

Készülnek már különféle gyümölcsös házi likőrök, a család férfi tagjai ezt kapják (édesapám, bátyám, két sógorom). Bátyámnak és édesapámnak mit tudnátok még ajánlani? Egyik sem iszik, csak nagyon ritkán, ünnepekkor, a különlegességeket kedvelik. Apám olvasni nem szeret, hobbija a horgászat. Vele mindig gondban vagyunk, mert ruhán vagy borotválkozó szetten kívül mást nem nagyon lehet neki ajándékozni, ezeket viszont kissé snassz ajándéknak tartom :)


Egyik nővérem egy könyvet kap, amit már régóta keresett, a bátyám párja pedig egy újság előfizetést és egy sk apróságot. A többiekkel vagyok némileg gondban.


A másik nővérem is valószínűleg könyvet kap, valami romantikus vagy önéletrajzi könyvet, tudnátok ajánlani valamit? Talán a Csokoládé 3. folytatása, a Csokoládés barack lesz a befutó, szereti a hasonlókat.


De a legfontosabb: a gyerekek. Nekem nincs gyerekem még, de két nővéremnek 2 fia és 3 lánya van.


A fiúknak (13 és 11 évesek) egy közös társasjátékot gondoltam, mégpedig ezt:

[link]


Illetve mindketten kapnak még valami személyre szólót, egy kisebb könyvet, vagy hasonlót, erre is jöhetnek ötletek. (Valami ifjúsági regény pl.)


A 3 lánynak is 5-8 ezer ft értékben kéne valami társasjáték, amivel mindhárman tudnának játszani (11-9-7 évesek). Tavaly a Fauna nevű játékot kapták. Tudtok valamit ajánlani? A két nagyobb lány még 1-1 könyvet kap, az idősebbik az Emma-sorozat 4. részét, a fiatalabb valami egyszerű könyvet, szeretnek olvasni. A legkisebb most elsős, ő valami foglalkozó-gyakorló könyvecskét kap még.


Továbbá bátyámékkal sűrűn összeülünk ország városozni, vagy valamit társasozni egy vacsora előtt, után. Van Activity, Monopoly, Hotel, Scrabble, kvízjátékok... karácsonyra közösen veszünk egy Cluedo-t (mindkettőnknek volt, de sajnos eltűnt már, több jó játékkal együtt, pl. gazdálkodj okosan, vállalkozz okosan, tabu, amiket az egész család tudna játszani). Még egy hasonló party-játék, szójáték vagy gazdálkodós kéne, mit tudtok ajánlani?


Előre köszönöm a válaszokat, hogy kinek mit adok, csak azért írtam le, hátha valaki ötletet kap, vagy még valamit tud ajánlani :)


2012. nov. 6. 14:57
 1/2 A kérdező kommentje:

Esetleg valami különleges jópofa kis ajándékok kávézáshoz, teázáshoz? Tavaly mindenki kapott egy csomag kanál alakú csokit, amit egy bögre forró tejben el is kevergettünk még aznap este játék közben :)

Valahol láttam olyan kis pálcikákat, amikre cukor van felragasztva - ez pl. kávéhoz, teához is jó lenne.

2012. nov. 6. 15:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Apának horgász úszó,műcsali orsó
2012. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!