Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol tudnék ilyen vicces...

Hol tudnék ilyen vicces ajándékot venni a testvéremnek?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem nem volt a bátyámnak karácsonyra, aztán hirtelen beugrott valami. Mindig ugratni szoktuk egymást, sosem sértődünk be, szóval biztosan értékelné. Főleg filmekben (régebbiekben) lehetett látni olyat, hogy adott mondjuk egy doboz, kinyitja az illető, kiugrik belőle egy ököl és 'behúz' a mit sem sejtő ajándékozottnak. Mivel gőzöm sincs, hogy mi a szerkezet neve, ha egyáltalán van neve, ezért nem tudok neten rákeresni, pár poénos ajándékok oldalt végignéztem, ott semmi hasonlót nem találtam. Ötletek? L/16

2012. nov. 12. 16:47
 1/3 anonim válasza:
Nyugatiban az aluljáróban rengeteg ilyen cucc van :) nézz körül :D
2012. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vidéki vagyok sajnos.. de azért köszi :)
2012. nov. 12. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Bigyóshop? Ott vannak ilyen őrültségek :D Hozzáteszem, ha nem élnék külföldön, én is onnan rendelnék valamit... [link]
2012. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!