Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Volt/van már valakinek karácso...

Volt/van már valakinek karácsonyi hangulata?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Meg szerintem nem is lesz, az életem romokba, barátnőm is 2,5 éves kapcsolat után 2 hete mondta azt hogy vége, nagyapám is 1 hónapja halt meg, apámról meg kiderült hogy súlyos tüdőbeteg, lehet hogy rákos, de ez még nem biztos. Meg a családi légkör sem az igazi már, bátyám már 3 hónapja nem tartja velünk a kapcsolatot szinte, mert most elvan külföldön a párjával meg a párja szüleivel. Csak velem meg anyámmal hajlandó beszélgetni hetente egyszer, de az is max fél óra. A húgom most éli a bulizós korszakát, amivel nincs baj ugyan csak túlzásba viszi a dolgokat és anyámék miatta veszekednek szinte minden 2. nap. Nemrég volt egy kisebb családi összejövetel, akkor mindenki hazament mert egy rohadt nagy vita alakult itt kii, plusz a tavalyi karácsonyunk is azzal fejeződött be hogy a húgom miatt hatalmas viták voltak, a bátyámnak is ebből lett elege, meg mi is inkább bementünk a szobámba a már volt barátnőmmel. Nem tudopm mi lesz de valahogy nem várom az ünnepet, sok rossz emlék a tavalyról, meg most a jelenlegi családi hangulat is inkább elveszi a kedvemet az ünneptől. 22/F
2012. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekem már volt..főleg, hogy szombaton tescoba karácsonyi zene ment. :)

Én szeretem a karácsonyt, nem az ajándékok miatt mert nem kérek semmit nem is nagyon tudok mit és nem is az a lényeg.

2012. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, kezd az lenni. Muszáj, mert lassan elkezdem gyártani az ajándékokat :)


Első! Ha gondolod szívesen beszélgetek veled, sajnálom így ismeretlenül is, amilyen helyzetbe kerültél. :(

2012. nov. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rollyka5 válasza:
Nekem sem volt még sajnos.
2012. nov. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen persze,nem tudja elvenni a kedvem semmi és senki,legalábbis eddig,remélem igy is marad,és igyekszem a lakást karácsonyi ünnepi hangulatba hozni,ez jó hatással van rám,és úgy látom a családra is ráragad.
2012. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. nov. 20. 16:04
 7/9 anonim válasza:

Nekem igeeen. Nem tudom, én mindig várom a Karácsonyt, annak ellenére, hogy vannak viták nálunk is, de szerintem ez mindenhol előfordul.

Elkezdtem letölteni karácsony képeket :)) és meghallgattam a Rockin around the christmas tree-t XD

2012. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ma már We wish you a merry christmast, meg Last chrismast énekeltünk. Neeeem nincs:))
2012. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaja! Am nekem sincs, nem is akarok, ráér még a hangulat, de a számokat azért én is hallgatom!:) "All i want for christmas is you!"<3 :)
2012. nov. 21. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!