Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Angliában meddig tart a...

Angliában meddig tart a karacsony?

Figyelt kérdés
nem ünnepelnek szentestét,és 25.-én reggel van ajándékozás,aztán ebéd délután meg a királynő beszédét nézik a tv-ben,mi van 26.-án? szóval akkor náluk 2 napig tart a karácsony?
2012. nov. 20. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

át amit én eddig tapasztaltam.

-itt már november elején sok helyen feldíszítik a fát, és így várják a karácsonyt. 24-én szenteste. 24-én még dolgozunk, és ilyenkor van a voltokban a hajtás, mert mindenki úgy vásárol be mintha világvége közeledne. Nem vicc. Sokszor 3-4 bevásárló kocsit is megpakolnak csak kajákkal... 25-én ajándékozás, ünnepi kaja. 26-án vendégvárás vagy vendégekhez mennek, vagy vásárolni. A legtöbben 26-án bontják le a fát. 27-én már rendes munka van.. Ami itt fontos. Az az dec.26-i boxing day.. Ilyenkor szintén jön a tömeges roham az üzletekben..

Végül is itt így van.

24-e munkanap

25-e karácsony

26-a boxing day

27-e munkanap

2012. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!