Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti miért várjátok a karácsonyt?

Ti miért várjátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Mit szerettek legjobban benne? Miért várjátok?:)
2012. nov. 20. 16:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

ez nagyon egyszerű

a válasz: a hangulat

karácsonyi dalok, filmek, ajándékok és nekem ott van még a családom az a része akiket ritkán látok:)

szóval I LOVE XMAS :)))

2012. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 schocko ***** válasza:
100%
Mert aznap nem kell dolgozni.
2012. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a hangulatot,de elsősorban hogy ajándékozhassak:) Nagyon szeretek,én teljesen az a típus vagyok aki jobban szeret adni mint kapni. Persze nagyon várom az ajándékaimat mert tudom kitől mit fogok kapni,de még jobb a tervezgetés és az öröm az arcukon mikor átadhatom:)

Imádom a karácsonyt!

2012. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Kb. 2 napja kapott el a "hű, nem sokára karácsony" hangulat:) Persze tavaly is elkövettem ezt a hibát, és december közepére már minden karácsonyi dologtól elment a kedvem. :D Én a hangulatát, az ajándékozást, a karácsonyi zenéket és (lehet, hogy ez nem konkrétan a karácsonyhoz tartozik, hanem inkább a télhez) a havat is imádom ilyenkor. Na meg a vásárlást! :D Még ajándékokat csomagolni is szeretek. :)
2012. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább azért,hogy kb 2 hétig együtt a család 0-24 óráig.

Nincs suli,nincs munka. Az év többi napján mindig rohanás van,ilyenkor kicsit lenyugszunk. Szeretem a közös játékokat,hosszú sétákat,a közös készülődést az ünnepre. Én inkább a készülődés részét szeretem,mikor mindent együtt csinálunk,együtt sütünk,főzünk,díszítgetjük a házat.

2012. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért várom a karácsonyt, hogy vége legyen, hogy azután várhassam a következő karácsonyt. Ugyanis magát a karácsonyt nem szeretem, csak várni rá. ☻
2012. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

El lehet kicsit lustulni :DD

Igaz ilyenkor általában feljön egy kis plusz súly(le kell majd dolgozni:|).

A hangulat,ajándékozás,rokonlátogatás és magáért a hangulatért pl:tipikus megható karácsonyi tv műsorok,dalok,animációs mesék persze karácsonyos :)

Ilyenkor átállok a felkeléssel reggel 5:00-ról 8:30-ra :DD

2012. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell menni dolgozni/suliba hanem otthon lehetek és jókat ehetek,plusz egésznap pihenek és tv-zek(este ezt a villogó fa mellet csinálhatom,ezt imádom :) )meg az ajándék adás/kapás hangulata.
2012. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 habii00 válasza:
100%
tényleg a hangulat a legjobb az egészben. meg hogy a család együtt van. nem kell suliba se menni. Meg úgy várni rá,annyira jó :D mézeskalács- és fenyőillat, hóesés, együttlét, meghittség. Nekem ezek a legjobb dolgok a karácsonyban :)
2012. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mindent imádok benne! A díszítést, a sütést - főzést, a mandarin - és mézeskalács illatot, a hangulatot, az ajándékozást:))) ezek miatt szeretem legjobban, s ezek miatt is várom :)
2013. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!