Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyik volt a legemlékezeteseb...

Melyik volt a legemlékezetesebb karácsonyod? Miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%

Az l944-es. Akkor már a városban voltak az oroszok. Karácsonykor pedig (állítólag a németek) a repülők Sztálin-gyertyákkal kivilágították az eget és bombázták a várost.

Az még ma sem egyértelmű, hogy kik bombáztak. A legtöbben az oroszokra tippeltek, mert a német front már elég messze volt a várostól. Nehéz lett volna a gépeknek idáig eljutni, és értelme sem sok lett volna. Semmilyen jelentős objektum nem volt a városban.

Az oroszoktól kitellett ilyesmi propaganda célokból.

2012. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
te hol voltál ?és hány éves voltál akkor?
2012. nov. 21. 11:18
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Gyerekkorom karácsonyai, amíg még nem váltak el a szüleim. Olyan jó hangulat volt, minden misztikus és csodás. Az a várakozás... :)

Azóta is próbálom ezt megteremteni, de nem sikerül már. :(

2012. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

2010-es karácsony. lőtte született a lányom, 25-én jöhettünk haza. Az az időszak felejthetetlen volt :)

Valamint az első közös karácsonyunk a férjemmel.. Ja, és a kisgyerekkori karácsonyok, amikor még minden szép volt.

2012. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem mennyi idős voltam, vagy.h mikor volt.

De az, amikor a kutya majdnem felborította a fát mert, beleakadt a habcsók az ágba. Pont elkaptuk a pillanatot. Még meg van a kép.

Meg a tavalyi is jó volt. Nálunk volt párom fia. Társasoztunk, filmet néztünk beiiglit ettünk. Nem kellet menni sehova és veszekedés sem volt.

2012. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Amikor kicsi voltam még egyik karácsonyra kaptam egy playastation 1-et(ma ez már múzeumba illő,de akkor még nem volt az).

Kaptam hozzá vagy 50 (nem eredeti ezt csak azért mondom,hogy nem vagyunk úgy eleresztve anyagilag)játékot és nagybátyámmal egész este azon játszottunk.

Még más ajándékokat is kaptam,de az nagyon megmaradt,hogy azzal játszottunk egész este és még arra is emlékszem,hogy frissen kapott milkás bögrémből tejszínhabos kakaót ittam :)

Mai napig az egyik kedvenc karácsonyom :)

2012. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
*playstation
2012. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

6 évesen kaptam egy hatalmas fából készült babaházat bútorokkal. Amikor beléptünk a szobába egy pici gyertyát gyújtott meg anyukám a házikóban lévő kis asztalon. Annyira szép volt! Utána meg alig fért el a szobámban...

Később talán a 18. szülinapom utáni karácsony volt a legjobb, legalábbis ott mosolygok a képeken a legtöbbet. Lehet azért, mert ihattam... :)

2012. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A 2005-ös! Nekem nem az ajándékok miatt szokott emlékezetes lenni egy karácsony,hanem a hangulata miatt! A z ajándék már másodlagos tényező,nálunk egyébként sincs nagyzolás ezügyben,inkább a kajára összpontosítunk! Együnk nagyokat,és érezzük jól magunkat! Abban az évben emlékezetes volt a Karácsony! Dec.23.-án sikerült beköltöznünk az újonnan épített házunkba.A ruhás zsákok még ki sem voltak pakolva,csak a szükségesebb cuccok voltak elől,tehát jópofa volt!Az az év elég mozgalmas volt számunkra,és jó volt végre megpihenni az új házban!Frissen voltak festve a falak,jó illat volt,új ajtók,ablakok stb...(akkor még a bankkölcsön se volt olyan sok,és a jó munkahelyem is megvolt,ahol abban az évben kimondottan busás prémiumot osztottak ki!!!). Békesség volt,szeretet,és nagy öröm,hogy végre készen lettünk a házzal! Egyébként is egyik legjobb évem volt a 2005,és a karácsony is kifejezetten jól telt!
2012. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
(Miért lettem lepontozva? Leírom a legszebb emlékeimet, és lepontoznak. Gratulálok!)
2012. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!