Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Színezhető táska 8 éves...

Színezhető táska 8 éves lánynak jó ajándék?

Figyelt kérdés

Szeret színezni.Mondta is már többször mikor náluk jártunk,hogy olyat szeretne.

Szerintetek ez jó ajándék ha megvesszük neki karácsonyra vagy van valami olyan ötletetek aminek egy 8 éves lány örülne? 10 ezer alatt.


2012. nov. 21. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ajándék. Ha szeret színezni, akkor esetleg egy rajzkészletnek is örülne, vagy egy kifestőnek.
2012. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó.

Énnyi idős koromban egy képes mese könyvet kaptam, egy doboz színes ceruzát, egy grafitot, radírt, faragót és 10db rajzlapot. Egész karácsony alatt elvoltam vele. Legszebb karijaim egyike közt van.

2012. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem tartom jó ötletnek a táska színezőset mert kifejezetten drága és egy nap alatt kész is vele..

Egyébként a 8 év körüli gyerekek örülnek az izgalmas társasjátékoknak is.De a Müller áruházban lehet venni olyan könyvecskéket melyet színezni lehet van hozzá csomó matrica is.Sok lap van benne amit kilehet dekorálni a kicsi tetszésének megfelelően mindössze 3000Ft alatt.És még mellé lehetne neki venni valamit..Remélem segítettem.:)

2012. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oroszi Szabina válasza:
szerintem nagyon jó lesz neki a szinező táska!!! mert így a saját maga csinált táskát viheti magával!!
2012. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!