Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi húzás volt az...

Karácsonyi húzás volt az osztályomban (8. osztály) 14 éves fiút húztam. Szeret focizni, márkás cuccokat hord, igazi menőgyerek xd 2-3000 Ft között kel ajándékot venni. Van ötletetek hogy mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Zippo öngyújtó,nyaklánc,szabadon felhasználható mozijegyek,vagy ha semmi nem jut eszedbe marad a csoki.
2012. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"2-3000 Ft között kel ajándékot venni"


Mi az, hogy kell? Nem tehetik kötelezővé.

2012. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem kötelező, nálunk is volt ilyen anno az osztályban. Nem volt kötelező részt venni az ajándékozásban, de eléggé kellemetlen, ha mindenki benne van, mindenki ad és kap, te pedig kilógsz a sorból. Az összeghatár meg azért kell, mert nálunk is volt, hogy mindenféle szuper ajándékot vettem az egyik osztálytársamnak, én pedig kaptam pár használt kinderfigurát. Nagy csalódás volt.
2012. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nálunk kötelező.. mármint megkérdezte az ofő hogy mindenki akar-e és igen.. de egyébként már kaptam ötletet, hogy mit adjak:DDDD de köszi mindenkinek:)
2012. nov. 23. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!