Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit csináljak kézzel a 24...

Mit csináljak kézzel a 24 éves bátyámnak?

Figyelt kérdés
Gyönyörűen fest, ugy, mint egy művész, nem vicc. Én viszont úgy, mint egy 5 éves, szal az kilőve... Amúgy fogorvosi egyetemre jár ha ez segítség

2012. nov. 26. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem ha mindenképpen saját készítésű ajándékot tervezel, akkor jó ötlet, ha készítesz neki narancslekvárt, vagy valami különleges, télies fűszerezésű finomságot, karácsonyi mézeskalácsot, áfonyás illatos kekszet szép dobozban, vagy egy finom üveg szörpöt, forralt bort. Nagyon szépen lehet ezeket csomagolni és szerintem ilyen ajándéknak mindenki örül.
2012. nov. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 vagyok, szal ezekre nincs nagyon lehetőségem...
2012. nov. 26. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, bár én már 10-11 évesen simán sütöttem egyedül palacsintát is meg sütiket. Szerintem ezek nagyon egyszerű dolgok, csak rájuk kell szánni az időt.
2012. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Palacsinát meg rántottát én is tudok sütni :)
2012. nov. 26. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor egy narancslekvár már semmiség, vagy amit írtam, a forralt borhoz szirup. Betöltöd egy szép üvegbe, azt is megcsinálhatod teljesen személyre szólóra, akár felcímkézed, szerintem tök jó ajándék.
2012. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. nov. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!