Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kértek a szüleitektől...

Ti mit kértek a szüleitektől karácsonyra?

Figyelt kérdés
20 - 25 éves lányok válaszát várom, vagy azoknak az ötletét aki nekik vesz ajándékot :)
2012. dec. 2. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok, 20, de fél év múlva leszek, úgyhogy remélem, nem baj, ha válaszolok:)

Nekem mindig sokkal könnyebb kigondolni, hogy másoknak mit vegyek, mint azt, hogy én mit "kérjek" magamnak, mert igazából mindent meg tudok venni magamnak (ösztöndíjból) amit szeretnék, így olyan nagy vágyam, ami teljesülhetne, most nincs. Talán könyvet kérek, mert szeretek olvasni vagy parfümöt, mert eléggé megfogyatkozott a készletem. Illetve ami kimondottan kell, az a Pickwick csomag, ahol van3 dobog tea, meg egy gyümölcsös bögre. Van már egy epres bögrém, de örülnék, ha párban lennének.

2012. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abból van olyan is,hogy 4 dobozhoz egy eper alakú kancsó.
2012. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is csak fél év múlva leszek húsz, de ha nem baj írok :)

Semmit nem kértem, csak annyit, hogy legyünk együtt. NE annyira, amíg feldíszitjük a fát és hellószia mindenkinek,hanem ha nem is egésznap, de a nap nagy részét töltsük együtt. Rég voltam együtt sok ideig a családommal és ez már nagyon hiányzik. :)

2012. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk különleges teáknak nagyon örülnék.

Tea függőségem mára kiteljesedett.:)Vagy egy szép könyvnek :)

2012. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerettem volna egy laptopot, mert az előző 8 éves Acer-em teljesen elszállt. Nemet mondtak. Szóval gondolom lóf*szt se fogok kapni. :3

19 vagyok.

2012. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én kinéztem egy divatos táskát, asszem anyukámat elhívom shoppingolni, és megmutatom neki...

Húgomtól biciklikosarat fogok "rendelni"... Apukámat szerszámos készlettel bíztam meg, mert már külön élünk, de mindig tőle kell kérnem szerszámot, ami tiszta gáz.

2012. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen semmit. Minden évben kapok több, apróbb dolgot, vagy valami olyat, ami hasznos, de magamtól nem jutna eszembe. Ezeknek igazán szoktam örülni, és tulajdonképpen nem is kell több.

Nem vagyunk gazdag család, szóval eszembe nem jutott volna nagyobb dolgokat kérni, pl tv, laptop, ilyesmi.

Viszont idén én is "kértem". :) Évek óta nagyon-nagyon szeretnék megtanulni gitározni, de ha kaptam is egy nagyobb összeget, vagy lehetőség lett volna ilyenre, mindig mást vettünk belőle. Bútort, számítástechnikai eszközt sulihoz, ilyesmi.

Idén aztán a régi helyett lett egy új, jól fizető állásom, úgyhogy "magamnak ajándékozok" egy gitárt karácsonyra. :) A család többi tagjától (nagyszülők, szülők) pedig egy-egy kiegészítőt kértem, így mint pengető, húr, fali tartó, ezek darabja plafon 3000 Ft. Meglepetés tehát nem lesz, de "vénségemre" fogok újra úgy örülni valaminek, mint gyerekként. :)

Úgy, hogy nem költöttek rám tízezreket.

24L

2012. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy szettet a Body Shopból. Nincs ennél jobb, finomabb, illatosabb, puhább és különlegesebb de nem engedhetjük meg, hogy mindig ilyenekkel kenjünk magunkat, de erre az alkalomra tökéletes.
2012. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Én macbook airt kértem meg egy iphone5-öt, de lehet csak az egyiket kapom meg.
2012. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!