Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az iskolában szombaton mikulási ünneplés lesz. Megkért a tanárnő engem és még 3 társamat hogy találjunk ki különböző karácsonyi kézműves foglalkozást a kisebbeknek. Az a baj hogy fogalmam sincs hogy mit készítsünk el. Ötleteket tudnátok adni? Ami lehet ne túl költséges

2012. dec. 2. 12:23
 1/3 anonim válasza:
kezmuves foglalkozas? hat tudok par dolgot, nem tudom a korukat a "kicsiknek" de igy 1 osztalytol 7 osztalyig gondoltam ezeket: keszitsenek a kicsik termeszetes anyagokbol, pl dio, mogyoro, gyufa, gesztenye, falevel, papir, stb. mikulas figurakat. vagy egyszeruen kepeslapot is csinalhatnak, szinten mikulasosat. ha az is lehet, akkor mar karacsonyra is keszithetnek anyunak, apunak Jezuska figurakat. szinten termeszetes anyagokbol amit a termeszetben ingyen mrgtalalhattok, keszithettek egyutt kozosen a kicsikkel egy betleheni jaszolt, benne baranyok (gyapju) Jezus, Maria, Jozsef, Szamar, jaszolt faagakbol ossze tudjatok eszkebalni, papirbol kivagott csillagot a jaszol fole, stb..rendezhettek rajzversenyt, ki tudja a legszebb mikulast rajzolni. vagy pedig ha van eleg gyerkoc korbeulnek, mindenki kap egy papirt, lehetoleg A3ast, es mondjatok nekik, hogy kezdjenek el rajzolni valamit mikulassal kapcsolatosat. kb 1 percig rajzoljanak, utana mindenki adja tovabb a rajzat jobbra, es mindig rajzoljanak 1 percig. mire visszaer a sajat rajz, nagyot lehet kacagni, mi keszult belole. nagyobbak esetleg fuzhetnek gyongyot, interneten sok oldalt talani, ahol mikulas, csillag stb formakat lehet fuzni gyongybol. remelem tudtam segiteni! ha nagyobb a korosztaly szolj, arra is lehet otletem. majd jelezz milyen volt!
2012. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen kicsikre gondoltam. Jó ötletek főleg az a rajzolós :) Megfogadom tanácsaidat, valamit majd kitalálok. Köszi a választ.


Jöhetnek még ötletek

2012. dec. 2. 13:17
 3/3 anonim válasza:

[link]

[link]


Remélem fent vagy a fészbúkon :)

2012. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!