Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a 15 éves pasimnak...

Mit vegyek a 15 éves pasimnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeret motorozni...és igazából más hobbiról nem tudok,szóval ötletem sincs,gondoltam egy kis plüssre aminek polójára egy közös képünket vasalják...de ennél jobbat nem tudtam kitalálni...3ezer forint körül gondolkodtam..lécci segítsetek:)
2012. dec. 2. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikulásra csokit szoktak venni egymásnak az emberek. Karácsonyra nagyobb ajándékot.

Szerintem örülni fog az édességnek, vagy bármi olyan kis nasinak amit szeret.

2012. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jaj bocs félre olvastam, de kikészítettek a mikulásos kérdések. XD

akkor a plüss jó ötlet, a póló is jó olyat már én is csináltam.

2012. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A plüssök nem tartoznak azok közé az ajándékok közé, amit a fiúk preferálnak. Ha én 15 éves fiú lennék, és plüsst kapnék ajándékba a barátnőmtől, nem túlzottan örülnék.

Ha ennyire nagy motoros, inkább vegyél neki valami motor makettet. Vagy én láttam egyik volt gimnáziumi évfolyamtársamon olyan pólót, amire az volt írva: "illa berek, nádak erek, a motorosok jóemberek". Simán lehet ilyet csináltatni is. :D

2012. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Motoros zippo ha cigizik például, vagy motorozáshoz kesztyű.
2012. dec. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat,még megfontolom...de várok még ötleteket:)
2012. dec. 4. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!