Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 13 éves vagyok és a mamám...

13 éves vagyok és a mamám megmutatta nekem azt a papucsot és azt mondta hogy megveszi nekem karácsonyra (link) mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Nekem nem annyira tetszik de hogy mondjam mag naki hogy nem kell ez a papucs,meg mondtam neki hogy most jönnek a hidegek és ne vegyen ilyesmit ő meg azt mondta hogy akkor vesz egy számmal nagyobbat... [link]
2012. dec. 4. 11:33
 1/8 anonim válasza:
100%
egyszerűen mondd meg neki, hogy te mire vágysz, és nem szeretnéd ezt a papucsot, mert nem tetszik és nem tudnád kihasználni amúgy sem.
2012. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rémesen néz ki és 13 évesen egy ilyen magas cucc nevetséges is lenne. Mondd meg neki.
2012. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg rémesen néz ki, és 13 évesnek semmi pénzért nem vennék magassarkú papucsot.. Nagymamád is gondolhatna arra, hogy tönkreteszi a lábadat ilyenekkel.
2012. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
de bakker ez egy L.V. jo sok pénze van. vissza nm utasitanám,3év mzlva jo lessz
2012. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andizsuzsi ***** válasza:

Ti komolyan gondoljátok, hogy a 13 évesek nem járnak ilyen magassarkúban? Nézzetek be egy ált. iskolába.


Kérdező! Ha nem tetszik, mondd meg neki egyenesen, kérd meg, hogy közösen válasszatok olyat, amit majd szívesen felveszel.

2012. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha LV ha nem,nekem nem tetszik és butaság lenne úgy megvennie nagyidnak,h neked sem jön be. szerintem kedvesen mondd meg neki a véleményed és menjetek el együtt nézelődni/vásárolni. biztos találtok egy szép pár csizmát vagy egy klassz pulóvert ami mindkettőtök tetszését elnyeri és megveszi neked :)
2012. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már megvette, azért mutatta meg, hogy neked tetszik-e. Az enyém mindig ilyeneket csinált, megpróbálta utólag kitalálni, hogy örülni fogok-e neki. Ahogy ismerem a nagyikat, már nyáron megveszik az ajándékokat karácsonyra. :)
2012. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
rossz a link
2013. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!