Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ötletekre van szükségem, a...

Ötletekre van szükségem, a párom családjának való ajándékozás ügyében! Mit érdemes? Tippek?

Figyelt kérdés

Anyósról, apósról, sógornőről és annak párjáról lenne szó.

Tanuló vagyok, még nem dolgozom, úgyhogy nem sok pénz áll rendelkezésemre.

Annyira nem ismerem őket, nem tudom igazán miket szeretnek, főként a női tagokkal beszélgettem, hogy nekik mit ajándékozzak, arra több ötletem is van, mint a férfi tagoknak.

Valami alkalmit, ünnephez illőt szeretnék adni, de fogalmam sincs mit szokás.

Tippeket kérnék és előre is köszönöm!



2012. dec. 5. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyanoknak,akiket nem ismerek annyira csak a "szokásos" ajándékokat szoktam adni: férfiaknak egy üveg ital (bor vagy pezsgő),nőknek bon-bon, esetleg egy gyertyatartó.

Szerintem annak is örülnének,ha egy tálca aprósüteményt vinnél nekik.

2012. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Készíthetsz ördög lakatot, az apósnak, vagy a szokásosokat amiket az előttem lévő írt: Egy üveg, tokaji aszu, vagy egy pezsgő a férfiaknak, vagy valami kisebb ajándék, a nőknek pedig: nyaklánc, fülbevaló (2000 ft-ért szépeket lehet venni) gyertyatartó, vagy egy kis mézeskalácsház
2012. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket!

Nekem is először valami kellemes ital jutott eszembe, csak az a gond, hogy az após túlzásba tudja vinni az ivást, aminek okán az anyósom felháborodik, illetve elsírja magát, ha ez szúrja el az ünnepet. (Ezt az anyós által mesélt történet igazolja.) Szóval valami mást kellene. Ha még akadnak ötletek, szívesen fogadom!

2012. dec. 6. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor mit szólnál egy meleg kesztyűhöz? Azzal mindig sor telik. Más sajna nem jut eszembe,én is mindig gondban vagyok ajándékvásárlásnál a férfi rokonokkal.

De ha még eszembe jut valami,megírom.

2012. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Kedves Tőled!

Csak ezzel az a gond, hogy nem tudom mekkora kezük van :D

2012. dec. 7. 14:57
 6/7 anonim válasza:
Szia, szerintem egy színházjegy az mindig tök praktikus és elegáns ajándék lehet (főleg ha pároknak ajándékozol). A pénzügyi gondokat meg megoldja, ha keresel valami kedvezményeket, kuponokat. Pl ami sok emberhez eljutott, az ELMŰ hűségprogram kuponjai, azokkal elég jelentős kedvezménnyel tudsz színházjegyet is venni, könyvet is stb. Nézz utána, remélem segítetem.
2012. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, még megfontolom! De remek ötlet! Ha netán nem térnék vissza ehhez a kérdéshez, Mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok! :)
2012. dec. 11. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!