Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért készülnek idén jobban...

Miért készülnek idén jobban az emberek a Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Attól tartanak,hogy lehet ez lesz az utolsó Karácsonyuk ?

2012. dec. 5. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden évben ugyanígy készült mindenki, csak te most másképp látod valamiért. Lehet újabb társaságba vagy környezetbe kerültél, vagy máshova jársz vásárolni, vagy többet jársz ki az utcára.
2012. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem vettem észre, hogy kevésbé készülnének.


A karácsony meg kisbetű.

2012. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az állitólagos világvége még karácsony ELÖTT lenne...
2012. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de lehet az emberek arra számítanak,hogy a karácsonyt még talán megéljük.Most vettem észre ezen az oldalon is ki van rakva a mikulás sapka a fejlécbe,tavaly nem volt..
2012. dec. 5. 23:06
 5/8 anonim válasza:
53%
az hogy idén kinn van a Miki sapka az neked már rögtön Világ Vége? Persze! Neked az! Elfogyott a dilibogyó! De talán még találsz párat elgurulva
2012. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak ez miatt Te szerencsétlen,hanem ez miatt is,én csak megjegyeztem.
2012. dec. 6. 18:26
 7/8 anonim válasza:
Én vagyok szerencsétlen? Nem én tettem fel egy kérdést ami 485121212világvégés témát veszeget....amúgy meg ha világvége is lenne szívi akkor már nem lenne karácsony és Grincs örülhetne
2012. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem érdekel a világvége,csak erre is gondoltam,hogy ezért készülnek annyira az emberek.
2012. dec. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!