Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Iskolai húzás. Lányt húztam...

Iskolai húzás. Lányt húztam és vettem már neki egy fülbevalót. Szeretnék még valamit pl gravírozott kulcstartó. Hasonló ötletek?

Figyelt kérdés

Fülbevalómániás lány. Esetleg a fülbevaló lehetne vqlahogy névreszóló?

Gondoltam osztályfényképes bögrére is de az 3000 ft és 1500 a keret

15l


2012. dec. 6. 21:08
 1/8 anonim válasza:
Nézz körül a meska.hu-n. Nagyon sok jó dolgot lehet venni magánemberektől és nem drága.
2012. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Online nem vásárolhatok sose mert anyu nem engedi.

Valakinek van kézzel készitett ajandek otlete azt szivesen fogadom

a lány nógrádi és benne is van valami hagyomanyorzp csoportban. Neptqncol es imadja a nepviseletet

2012. dec. 6. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha imádja a népviseletet akkor hímezhetnél is neki valami kendőt, és belehímezhetnéd a nevét is akár. Szerintem az nem bonyolult meg állítólag újra divatba került, mert a barátnőm is teljesen rá van ezekre kattanva.
2012. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal imádja a népviseletet!


De, ha imádja a differenciálegyenleteket is, akkor tudok ajánlani jó könyveket...

2012. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Néhány tipp:


1. Egy kisebb dekoratív váza egy kis csokorral. (Ha szívesen fogadja tőled az ajándékot, akkor még felnőtt korára is emlékeztetni fogja rád.)


2. Egy nyaklánc (de mellényúlhatsz stílusban, ezért ez kétesélyes)


3. Készíts neki egy zenei mix-et a kedvenc zenéiből.


4. Egy üres napló


5. Vagy egy öv, ami nagyjából sokmindenhez illik.


6. Esetleg egy piperecsomag, de ezzel is melléfoghatsz, ha nem tudod mit használ.


7. CD tartó


8. Asztali tükör


9. Egy közös mozijegy.


Valójában ismerni kellene mi az érdeklődése.

2012. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem fülbevaló jó, max még mellé egy bogrét amin rajta van a kereszt neve

annyira nem kell túlzásba esni ezekkel.. 1-2 csokit még teszel bele és jó is lesz

2012. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2013-as naptár, keményfedeles szép kötésű füzet - mindenre jó, én pl. recepteket írok bele, de suliba is tudja majd használni.

Neves vagy horoszkópos bögre, hajcsat, hajgumi szett.

2012. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha fülbevaló mániás, akkor vehetsz neki még 1 vagy 2 párat (ártól függően ugye). Meg egy kis édesség, és kész. :)
2012. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!