Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek bunkó vagyok,...

Szerintetek bunkó vagyok, hogy megmondtam, hogy mit szeretnék karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen 10-30000 ft között vásárolnak, mondtam, hogy idén egy új mikrót szeretnék, az még a 10000-es keretbe is belefér, egy olcsóbb, de felesleges pénzem nincs. A tavaly kapott inox vízforraló, és a gyümölcsprés is használatlanul áll a dobozban, megint kapnék valami teljesen felesleges cuccot, de megsértődött...

2012. dec. 7. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint anyukám. Nekem nem is lenne fontos ez az ajándékozás, de muszáj, mert ez a szokás, de akkor már hasznos legyen.
2012. dec. 7. 18:03
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy bunkó, csak így nem lesz meglepetés, habár lehet, hogy majd még hozzácsapnak valamit, de ha anyudnak is mondtad, hogy amit tavaly kaptál azt még nem is használtad, lehet, hogy az kicsit rosszul esett neki, de ha nem mondtad, akkor teljes mértékben neked van igazad
2012. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy bunkó. Tőlünk mindig megkérdik, hogy mi kell a háztartásba még.
2012. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van,az itt a kérdés mit mondtál neki a tavalyi ajándékáról.
2012. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Legalább nem kell azt hallgatnod hogy "na mit szeretnél karácsonyra".
2013. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!