Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a hugomnak karácsonyra?

Mit adjak a hugomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Van egy 10 és fél éves hugom ,de nem tudom mit adjak neki karácsonyra . Most van abban a korban amikor mindenben rám akar hasonlítani . De ha megkérdezem mit kér karácsonyra ,az a válasza hogy neki nem kell semmi. Segítsetek lécci!:) Köszönöm előre is!
2012. dec. 8. 17:31
 1/2 anonim válasza:

Szia

Hát kb. mennyi pénz lenne az amennyiért tudnál neki vásárolni?:) Szerintem nem kell túl nagy ajándék.:) Mondjuk én örülnék egy parfümnek, tusfürdős cuccoknak, hasonlóknak:)

Ha csajos akkor ezeknek szerintem örülne. Ha inkább játékos akkor valami kreatívat:)

12/L

2012. dec. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Háát ha rád akkar hasonlítani,vagyis olyanokat hord amiket te akkor vegyél olyat ami talán neked is tetszene.

Vagy valami ékszert,ruhát,ha szeret olvasni akkor könyvet!

De írj róla többet és akkor talán jobb ötleteket adunk!

2012. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!