Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért kérdezik meg ilyen...

Miért kérdezik meg ilyen sokszor, hogy mit vegyenek vagy mit kérjenek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Olyan sok kérdés foglalkozik ezzel, nem tudnak visszaolvasni? Főleg, ez olyan téma, amire nem is lehet válaszolni, mivel nem ismerjük a kérdezőt vagy a kérdező rokonait.
2012. dec. 9. 16:45
 1/9 anonim válasza:
0%
Ha zavar ne olvasd el csak tekerd lejeb. Engem is idegesít az értelmetlen hülye kérdés (pl a tiéd) Mi akik segítséget kérünk valamilyen témában értelmes válaszokra várunk mert "bajban " vagyunk. De az olyanok mint te lelombozzátok azokat is akik lehet hogy válaszolnának nekünk. Ha neked megvan az ajándékod örülj neki és hagy minket. Köszi Üdv.: egy igazi kérdező
2012. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te meg ne válaszolj, ha idegesít a kérdésem! Igazi kérdező. Na persze. "Jaj, mit kérjek karácsonyra, jaj, semmi ötletem sincs." Bmeg, használjátok a kicsi fejeteket! Jövök, mert érdekel, milyen karácsonyi kérdéseket tesznek fel. Receptek, dekoráció, zene, stb, de a kérdések 98%-a: "Mit vegyek neki?" Hát honnan a rákból tudjuk? Te ismered, nem mi. Nem tudok lejjebb tekerni, mert szinte csak ilyen kérdések vannak.
2012. dec. 9. 17:30
 3/9 A kérdező kommentje:
És nincs olyan szó, hogy "lejeb".
2012. dec. 9. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon idegesít, főleg, ha adok egy tippet, és mindenki lehurrogja...
2012. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért kérdezik meg az emberek, mert ne látnak ki a saját kis világukból, nem tudják megoldani a problémáikat. Mert nem arra lettek nevelve, hogy gondolkodjanak, teremtő módon.

Reménykednek, hogy ebben a világban, ahol nagy szerepet játszik a pénz, meg tudják ajándékozni azokat az embereket, akik fontosak valamilyen szinten nekik , olyan ajándékkal, amivel nem égnek be. Mivel az anyagi és szellemi tartalékok nincsenek a csúcson, ezért mindig is így volt és így lesz, hogy megkérdeznek másokat, vagy ellopják az ötleteket.

Néha tudok haragudni ezért, néha meg nem. Minden embernek megvan a saját szintje. Ez nem jó, vagy rossz, csak van. Van , akit az visz előre, ha lehurrogják,és van, aki a szeretetteljes odafordulástól kap szárnyakat.

Nem gondolják végig, és nem is cselekszenek. Mindig más megítélésére van szükségük.

Talán ezért . . .

2012. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Körülbelül tíz ilyen kérdésre válaszoltam, de meguntam, mert nem igaz, hogy nem tudnak ötletet szedni egymás kérdéseiből.
2012. dec. 10. 12:24
 7/9 anonim ***** válasza:
;)) Üdv a klubban
2012. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te miért kérdezted meg ahelyett hogy visszatekertél volna? Ugyanis a Te kérdésed is az egyik leggyakoribb kérdés decemberben.

Ennyi.

:)

2012. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert nagyon sokat kellett volna tekerni, hogy még egy ilyet találjak. Nézz körül, és rájössz. Ilyen kérdés, mint az enyém sokkal kevesebb van, mint az olyan, amilyenről kérdezek.
2012. dec. 11. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!