Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek Karácsonyra?

Mit kérjek Karácsonyra?

Figyelt kérdés
még a nyáron elhagytam a telóm egy nyaralás alkalmával és már előtte is az volt hogy kapok egy újat most kinéztem egy iphone 4et de nem akarják megvenni.. mondjuk kaptam egy ipodot de az nem telefon és most van egy 10000 éves felcsúsztathatós samsungom. mitévő legyek?

2012. dec. 9. 18:41
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
nem éri meg iphone-t venni hidd el. családban több embernek is volt, de mindenki egy hét után "továbbadta". nem érimeg az árát.. nem ettől leszel menő, ne állj me te is a sorba.
2012. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
* be :D
2012. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon szeretnéd azt az Iphone 4-et, de kicsit gondolhatnál a szüleidre is, az anyagiak miatt...eddigi években se kímélted őket gondolom, és NEM, ezzel NEM azt mondom, hogy nem érdemled meg őket, mert vannak akik teljesen úgy bánnak a szüleivel mint a kutyákkal, rólad nem feltételezem ezt, de sokba kerül az a telefon, viszont lehet, hogy rá tudnád venni őket, ha jobban tanulnál (ha most nem vagy olyan jó tanuló) vagy házimunkában többet segítenél, hogy lássák, hogy megérdemled.
2012. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, hogy Ünnepek kategóra-Karácsonyon belül miért van ennyi ellenszenves ember az Apple-l kapcsolatban. Mondhatjátok, hogy vannak olcsóbb, meg 500x jobb telefonok, de ez nem változtat a tényen, hogy a telefonok koronázatlan királya az iPhone. Hihetetlen egyszerű kezelni, a képernyője is nagy, a kamerája remek. Bár tudom, van hatszáz féle Nokia, meg Samsung, amelyek szerintetek jobbak, mint az iPhone, de csak azért mondjátok, mert nektek másikra telik. Másrészt, akinek iPhoneja van, miért vehető egy tucat alá? Ahogy előbb írták azt a lekezelést, hogy "beállhatsz a sorba!", borzasztó. Miért állna be a sorba, mert egy könnyen kezelhető, jó extrákkal rendelkező telefont akar?
2012. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ezt a "beállhatsz a sorba" dolgot én sem értem!!!


ha Samsungot vesz, azzal is beáll a Samsungosok sorába, ha Nokiát, a Nokiásokéba, és így tovább...


De tudjátok, azt szokták mondani, hogy ha valaki ennyire szid valamit, akkor csak irigy ;)


Na de, kérdező! Nem mindegy, milyen körülmények közt éltek! Nézz szét vaterán, vannak nagyon jó állapotú 4-esek jó áron. Vagy esetleg kérd előfizuval, 6000Ft/hó, úgy 'olcsóbb'.

2012. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 luiG válasza:
Mi a fszér Iphone nem kell ha van Ipod od nem tök mind1 hogy mijen telód van az csak hívni kell a teló Ipod on meg mindent csinálhatsz ha annyira szeretnél jó telót kérni kérj egy nem túl drága androidosat valami jót.!!!
2012. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

renicsek

köszönöm az értelmes válaszokat :)

2012. dec. 12. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!