Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ez jó ajándéknak vagy inkább...

Ez jó ajándéknak vagy inkább ne csináljam?

Figyelt kérdés
A nagybátyámék elutaznak ünnepek előtt és én fogok vigyázni a lakásra. Karácsony előtt 2 nappal jönnek haza és arra gondoltam, hogy mivel nincs sok pénzem, kichipeltetem az xboxukat (olcsón megcsinálják) és töltök le hozzá játékokat ajándékba, mert mindig panaszkodnak, hogy nincs pénzük játékokra, mert milyen drágák. Anyu szerint ne nyúljak a géphez, de szerintem ez nagyon praktikus ajándék lenne és meg is tudnám csinálni amíg nincsenek itthon.
2012. dec. 10. 17:55
 1/6 betterbait válasza:
:)) ez elég aranyos dolog de én is próbálkoztam már ilyen kamikáze akciókkal és nem mindig sülnek el jól...pláne ha azt mondta anyukád...
2012. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hallgass anyádra. Ha a nagybátyád nem kér meg rá külön hogy csináld meg, akkor ne nyúlj a gépükhöz.

Én nagyon haragudnék ha a tudtom nélkül valaki az X.box-al ezt művelné. Ez pont az a helyzet amit előre meg kell beszélni.

Ha nincs pénzed akkor elég ha veszel 1 üveg pezsgőt.

2012. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

igen, ezzel csak az a baj, h ha kiütteted, és nem örülnek neki, akkor nemtudod visszacsinálni, viszont ha jól sül el a dolog, akkor tök összehozza a bagázst, és kockulhattok karácsonykor a gép előtt.. mitnektek karácsonyi dalok meg zabálás két pofára, ha van xbox kiütettve..

komolyra forditva szerintem nem a legjobb ajándék egy már meglévő dolgot átvariálni és azt adni nekik.. elvégre megvenni nekik kellett az xbox-ot :D meg ezek olyan dolgok amik ha zavarjak, megcsinaljak maguknak.

2012. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy értékű dolgokhoz egyszerűen nem illik hozzányúlni ilyen módon engedély nélkül. Én haragudnék. Egyszerűen nem illik, mert az xbox-ot ők vették, gondolom nem 2 fillérért, ezért nem kéne haverokkal bütyköltetni, rosszul is elsülhet, illetve 99% hogy rosszul sül egy ilyen.
2012. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérj engedélyt nagybátyádéktól, h kichippeltetheted-e? Ha megengedi, akkor csináld és mond meg neki, hogy sajnos nem jött össze. Nem ért rá az, aki csinálta volna. :-)

Így melepi lesz, h még is. Plusz a játékok.

2012. dec. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez két esélyes ahogy feljebb is írták,de majd írd le mi lett végül.


Amúgy szerintem(nem értek hozzá)ezzel ugrik a garancia,tehát ha még garanciális akkor ne.

2012. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!