Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi legyen a karácsonyi ajándék...

Mi legyen a karácsonyi ajándék? HELP!

Figyelt kérdés
a barátommal 4 hónapja vagyunk együtt ez lesz az első karácsonyunk. 27 éves..szerintetek mit vegyek neki karácsonyra? gondolom valami komolyabb kéne..csak az a helyzet hogy még középsuliba járok (17 vagyok) és mivel nincs saját keresetem (egyenlőre) kénytelen vagyok spórolt pénzből venni..amiket eddig találtam neki, mind túl drága..szerintetek mi lenne az ideális? segítsetek kérlek, már nagyon közel a karácsony.

2012. dec. 10. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nem muszáj venned keszithetsz is pl. egy bogrere írd rá a nevet
2012. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
szakitsvele 10év haho
2012. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Könyv jó ajándék lehet, feltéve, ha szeret olvasni:) vagy cd. Hidd el, nem várja el tőled, hogy vagyonokat költs rá.
2012. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) második kommentelő: tudod, a szerelemben a kor egyáltalán nem számít:) szeretjük egymást és csak ez a fontos:)
2012. dec. 10. 20:14
 5/8 anonim válasza:
Gondolhatod, hogy egy 27 éves férfi beleszeret egy tinilányba...:) Szép álmok még léteznek. Szerzett magának egy tizenéves kiscsajt, nagy trófea! Főleg, ha a csaj szerelmes. Gondolhatod barátai mit gondolhatnak rólad.:D Egy haverom, 25 éves, kikezdett most egy 18 éves kiscsajjal, hát már erre az esetre furán nézünk, pedig ez még normálisabb is...:D
2012. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, 17 voltam, amikor összejöttem az akkor 28 éves barátommal. 6 éve vagyunk együtt, márciusban lesz az esküvő, és 3 hete pozitívat teszteltem, neki ez lesz a karácsonyi ajándék :) Szóval erről ennyit, meg a sztereotípiákról is. Mindenki magából vagy a barátaiból indul ki, nem kell az általánosítás...

24l

2012. dec. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
87%
Szia, szerintem ne vizionáld túl a dolgot, komoly ajándék lehet egy könyv, vagy esetleg két színházjegy is. Ha pedig a spórolt pénzed nem engedi, nézz utána kedvezményeknek. Például én most ELMŰS hűségprogramban kapott kuponokkal vásároltam be jó pár könyvet az Alexandrában, mert ott egész jó kedvezmény jár rájuk. De ha jól tudom, vonatkozik a Nemzeti Színház színházjegyeire is. Sok sikert:)
2012. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 20 vagyok, párom 32. Na és? Szeretjük egymást, négy éve találkoztunk először, tavaly volt az esküvőnk. Februárban ikrekkel áld meg minket a sors :)

Szerintem a szerelemben nincs korhatár!

2012. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!