Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek mit vegyek? ötleteket várok

Kinek mit vegyek? ötleteket várok

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Apukák minek örülnek? anyukák?
2012. dec. 10. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?

Az én anyám kerti törp mániás. Azt kap.

Sziklakertet csinál, álktalában ahoz kap valami dekorációt. Gombát, békát stb.

Parfümöt még. Vagy valami fiatalosabb ruhát, h ne a miénket hordja el. De csináltam már neki madér etetőt is az ablak alá. Nem győzte fényképezni a cinegéket. Kapott már meleg papucsot is, vendégváró tálaló tálat. Meg ledes fejlámpát, hogy mikor hajnalban megyen csirkét etetni lásson.


Fater már nehezebb eset. A rövid italnak mindig örül. Olvasni nem szeret, de keresztrejvényt fejteni igen. A nagy rejvényes könyvvel elvolt egy databig. Borotválkozáshoz szokott cuccokat kapni. Arcszeszt, parfümöt, tusfürdőt, borotva zselét. Ruhát vásárolni sem szeret. Úgy hogy a pulcsiknak, pólóknak is örül.


Anyámmal folyton vitatkoztak, h már megint ki rakta el az öngyujtót!? Sosem találják. Erre tesóm vett nekik ilyen extra óriási nagyot, hogy na, ezt biztos nem hányják el. Meg hozzá egy vicces hamutartót.

2012. dec. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!