Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak az osztálytársamnak...

Mit adjak az osztálytársamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
15 éves fiú, nem nagyon ismerem, barátait kérdeztem, de ők se mondtak semmi használhatót. A facebookos adatlapján nem volt túl sok infó, elég általános az érdeklődése, inkább olyan jobb tanuló, de a fene se tudja. :D nem tudtok valami általános ötletet, ami mégis "rendes" ajándék és nem csak felesleges pénzkidobás? Ja és mielőtt még valami horrorisztikus összegű dolgokat ajánlanátok, válság van, csóró vagyok, ezt tessék figyelembe venni :D

2012. dec. 11. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegyél neki gumicukrot,az naon-naon finom ááám.

Megvan!Vegyél neki egy plüss gumicukrot,az még finomabb.

Megvan!Egy ultra dupla-szupra hiper gumicsutrot,ami már olyan finom mint a nem tudom mi.

Megvan!Lepd meg egy ehető gyumicutor karórával.Az pontosan, hogy nagyon is finom.

2012. dec. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit vegyél neki?

Pl:2kg pörköltnek valót,1kg kenyeret,1liter tejcsit,

3kg hagymát,krumplit 1 zsákkal,meg egy kis üveg Kólát.

2012. dec. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Babapiskótát
2012. dec. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gumicukor alakú,pörköltbe való babapiskótát.

Ááhhh..már szakadok a saját hülyeségemen....XDDD

2012. dec. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit vegyél?Ez jó kérdés....lézerkardot,térugró masinát,fénygörbítő villáskulcsot,navigációs sétabotot,esőálló vattacukrot,sípolós sszandikát..

vagy hasonlót....ááhh ,már kivagyok..:%&---+

2012. dec. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nna jó.Maradjunk annyiba hogy semmit sem,mert nem érdemli meg a felsoroltak egyikét sem.


Éppen azért kaphat egy ici-pici kis bolygót.Mondjuk a Merkúrt,vagy kaphatna egy jó adag sült krumplit,szívószálas szőlőlével...

Kész vagyok..fekszem....

2012. dec. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csóró vagy? Mit jelent? Ha 3000 forintot rááldozol vegyél 10 tábla különböző ízesítésű milkát, csomagold be szépen, rakj rá masnit és add oda...
2012. dec. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem vegyél jobb minőségű csokikat,a fiúknál ez általában bejön. Vehetsz még mellé valami tollat,vagy bögrét,ezekre szüksége van.
2012. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!