Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért nincs bennem a karácsony...

Miért nincs bennem a karácsonynak a feelingje?

Figyelt kérdés

Körülöttem már mindenki, a Jingle Bells-t meg We wish you a merry christmas meg a santa calus is coming to town-t énekli

mert várják a karácsonyt, de bennem valahogy most nem jött ez az érzés. Egyszerüen nem érzem, azt, hogy mindjárt itt a karácsony! Emlékszem tavaly, már Október elejétől Januárt végéig, CSAK Jingle Bells-t hallgattam de most.. SEMMI! Még csak egy kis érzet sem. Ez miért van? Más is van aki így érzi rajtam kívül. Lehet, hogy az az oka, hogy mostanában amúgy tényleg utánajártam egy dolognak, és azóta csak azon jár az agyam! (nem a dec21-i jóslat) Lehet, hogy ettől van?



2012. dec. 12. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok mint te.Azzal a különbséggel, hogy bennem sosem volt meg a "karácsony feelingje". Utálom a telet úgy ahogy van.Mindent utálok ami télen van szóval...A karácsonyi zenéktől meg egyenesen a hideg kiráz...Szerintem csak szimplán eleged van, nem?Mert nekem igen.:D

Engem zavarnak a november elején kirakott béna csokimikulások a boltokba meg a karácsonyi díszek is...

2012. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert 2 hét van még karácsonyig ?! Pont nem érdekel igazából, hogy ünnep lesz, élem az életem.
2012. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem a karácsonyt, de utálom a kifejezetten karácsonyi zenéket. Olyan gázak és giccsesek. (Jó, a kiskarácsony, nagyharácsony nem). Talán lehet, hogy némi aromaterápiával megoldódna a dolog. Narancs, fahéj, szegfűszeg.

Amúgy meg lehet, hogy a magánügyed most fontosabb.

2012. dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem fog meg idén téged a karácsony. Ennyi.
2012. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valami betegségnek jártál utána?

Annak nem szabad, TILOS, én ebbe betegedtem bele.

2012. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem nem egy betegségnek jártam utána! hogy megnyugodj a videókészítés terén érdeklődtem!


És azt hiszem rájöttem, hogy mi okozza bennem ezt a nem várom a karácsonyt! Egyszerüen túl sok minden van még előttem ezen a héten! A múlt hét végén (szombat-vasárnap) elutaztam Bécsbe de nem izgultam az utazás előtt se Csütörtökön se Pénteken! És hogy miért? Mert mással voltam elfoglalva! Csütörtökön a nyelviskolában összefoglaló óra volt és arra is izgultam egy kicsit, Pénteken a biosz dogát osztották ki, arra is izgultam, és nem volt időm az utazásra gondolni! DE! Mikor Pénteken vége lett a 6. órának, olyan felszabadultá váltam 1 másodperc alatt, hogy szabályosan jobb lett a kedvem.



És most is azért van az, hogy nem várom a karácsonyt, mert, nagyon sok dolgom van még ezen a héten! Holnap Kedden, Matek nagydogát írunk, ez az egyik! A másik, fizikából sosem mondják be, hogy írunk-e cetlit, így folyamatosan ismételni kell, így emiatt is izgulok. irodalomból nemtudom a házit mert ma nem voltam suliban. Aztán Csütörtökön nyelviskola szintzáró! És emiatt is izgulok! De ha ezeken túl leszek... Jobb lesz a kedvem!

2012. dec. 17. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor sok sikert Neked erre a hétre!Tényleg, át tudom érezni milyen ez az utolsó hajtás.A tanárok megőrülnek, a diákok bezsongnak, vagy rosszabb esetben meghülyülnek a sok tennivalótól!Nekem is elég sok dolgom lesz/van ezen a héten és bőven van miért izgulni...Még egyszer sok sikert és kellemes ünnepeket!:)

Első voltam...

2012. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A Matekot megírtam 4-es lett! Örülök is neki! Irodalomból nem volt házi, és kimondta a tanár, hogy már nem is fog semmilyen dolgozatot iratni velünk, A szünet előtt! Fizikából ma nem írtunk, nem én feleltem, és a héten már nem lesz több fizika óránk! De jó is lenne, ha itt vége lenne! Mert éppen, hogy megcsinálom minden dolgomat, és 1 perc alatt behavazódom! Pl: Holnap be kell fejeznem egy videót, sürgősen, mert karácsonyra, kérek egy szoftvert, ami megvan nekem CD-n (letöltöve) és nem biztos, hogy működik! Úgyhogy befejezem a videót, letörlöm a progit, és felteszem az újabbat, hogy az elfut-e. De a videóval, még messze járok a végétől! Holnap tanulni kell Kémiára, RAJZ-ot kell befejezni, hogy le tudjon zárni a tanár.. Ráadásul a nyelvsuliban, holnap irom meg a szintvégit! Úgyhogy! Holnap hazajövök, dolgozok ezerrel!
2012. dec. 19. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!