Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a pasimnak karácson...

Mit vegyek a pasimnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

nagyon meg vagyok csúszva :S

hobbija a kondizás, 18 éves

segítsetek mit lehet egy fiúnak venni?:OO


2012. dec. 14. 22:33
 1/8 anonim válasza:
Egy üveg díszdobozos italt, pulcsit vagy bármilyen ruhát vagy amit szeret azt neked kell tudnod
2012. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
amit akarsz. biztos jó párkapcsolat lehet, ha itt kérdezed mit vegyél neki.
2012. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Vegyél neki egy kettlebellt
2012. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hole Hunter válasza:
pl. kondi kesztyűt, tömegnövelőt, szálkásítót...izompólót :)
2012. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hmm, van egy pasim, akit ismerek valószínűleg elég jól, szerintem a legjobb ötlet vadidegeneket megkérdezni, hogy mit vegyek neki karácsonyra.
2012. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy új barátnőt aki ismeri...
2012. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
88%

Szerintem meg igenis ki lehet kérni más véleményét független hogy ki kit mennyire ismer......... -.-

Amúgy ha adott az érdeklődési kör,akkor onnan meríts ötleteket.Térj be egy gyúrós boltba,és tedd fel a kérdést az eladónak.A porokat,stb nem ajánlanám,az túl személytelen.De pl egy névvel ellátott izompoló,vagy vmi ami utal rá,hogy fáradoztál vmit a megfelelő ajándékért,az már ütősebb lenne.

2012. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Feszítős (sztreccses) pólót/pólókat, farmert,fehérje táplálék kiegészítőt rendelj neki és vitamin csomagot, e mellé még jöhet a parfüm vagy/és dezodorok, borotva, tisztálkodási eszközök...Örülni fog neki.
2012. dec. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!