Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Megvetted már a karácsonyi...

Megvetted már a karácsonyi ajándékokat? Miket vettél eddig? (Mi van még hátra? ) Milyen szaloncukrotok lesz idén a fa alatt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 03:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Párom szüleinek vettünk fényképezőt,testvérének párjával fondükészletet.Nagyszüleimnek kell még ajándék és öcsémnek,ez majd ma lesz beszerezve.

párom nekem megvette,én még neki nem,de ötlet már van.

Szaloncukrot vagy fél kilót kaptunk a különböző mikulászsákokban,többi házi készítésű lesz,zselés és kókuszos,holnap csinálom.


És te?

2012. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nővérem gyerekeinek vettünk közösen kisebb apróságokat, a legnagyobbnak meg vastag takarót. Mi felnőttek nem ajándékozunk egymásnak semmit, ez évek óta így van. Szaloncukrot idén még nem is láttam, de lesz mint mindig. Egyedül zseléset nem szoktunk venni.
2012. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én majd jövőhéten veszem hétfőn-kedden. Viszont apukámnak már megrendeltem.
2012. dec. 15. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Még nem vettünk meg semmit. Ja, de. Páromnak vettem egy üveg italt, és én rendelhettem az avontól, az megjött. A kislányunknak kell még ajándékot venni, meg anyósomnak. Neki nem tudom, mit veszünk. Párom kap még autós táskát, deót, és nasit. 2éves a kislány, ő rajztáblát kap krétával + lehet, betűket. Színezőt(ez már megvan). Szeretnénk neki szánkót, póniszettet, plusz lehet kap még babát, vagy legót, esetleg konyhai játékokat.

Zselés,Bonbonetti vajkaramellás, kakaós, és kókuszos szaloncukor lesz.

És nálatok?

2012. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, mi holnap, vagy kedden, esetleg csütörtökön vesszük meg.
2012. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Apunak Vavyan Fable legújabb könyve és ital. Anyunak ágytakaró. Hugomnak vasalódeszka. Páromnak parfüm és számítógépes játék.

kellemes ünnepeket! :-)

2012. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még anyósnak és a kicsilánynak kellene valami, bár neki a nagy része megvan :)
2012. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!