Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek ennyi pénzből...

Mit vegyek ennyi pénzből nekik karácsonyra hogy a pénz is elég legyen de az ajándék se legyen gáz? (lennt)

Figyelt kérdés
na a lényeg hogy van ugy kb 3900 ft-om ami megmaradt és csak ezt tudom ajándékokra költeni szval nemnagy az összeghatár .ebből a pénzből szeretnék venni a családomnak vlamit(egy 6éves lány,12éves fiú,anya,apa) lehet egybe is közösrn nekik tudom h jó az olcsó is de szeretném ha örülnének neki...akkor ottvan a 2 legjobb barátnőm + a fiúm ő az akire a legtöbbet szánnék... segitsetek létszives :) 15/L

2012. dec. 15. 20:30
 1/9 anonim válasza:

6 embernek akarsz adni 4000 ftból?


Lehetetlen

2012. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ja 7 lol
2012. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja rájöttem ..de ezvan :// a családot megoldom sütök vlamit vagy nemtudom... de a barátnőimnek és legfőképpen a barátomnak vlami normálisat szeretnék venni.. na így már csak lehet véamit ..?! :SS
2012. dec. 15. 22:04
 4/9 anonim válasza:
mi lenne, ha hagynád a barátnöidet vagy max készítenél nekik valamit és a barátoddal elmennétek valahova. Bár nem tudom én mit szerettem 15 éves korom körül.. :D
2012. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg szinte lehetetlen. Jó a kézügyességed? Akkor valami apróságot készíts sk, barátodnak meg valami kis apróságot, aminek örül, nem tudom, mi a hobbija, mit kedvel, stb...
2012. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ht az lesz a végén...:// ht szereti focit,zene,koleszes,szeret bulizni de nemviszi tulzásba,ht nemtudoom ugy most..sok mindent szeret de ezek a legfontosabbak én valami olyasmire gondoltam ami a koleszba is hasznos lenne számára és én jutnék róla eszébe :)
2012. dec. 15. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Sportszelet, Bounty, Mars? Amelyiket szeretik. Így még pénzed is marad:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
először tanulj meg helyesen írni. nekem lenne ötletem: 6 éves lány: valami kis kreatív dolog, én az unokahúgomnak vettem 600 ft-ért a rossmannban örök barátnők karkötő csináló izét. Apa: zsebnaptár (6-700 ft körül már van) fiú: neki is lehet párszáz forintból, attól függ mit szeret, pl. vehetsz neki pókerkártyát, stb. anya: legjobb anya feliratú akármicsodát, vagy egy képkeret amibe nyomtatsz egy vicces képet a családotokról ,stb. barátnők: készíts nekik szép karkötőt fonalból, és csinálj hozzá névre szóló muffint, kis cuki nyalókával. ez is csak párszáz, a fiúdnak ugyanezt csak mondjuk szívecskés muffint :)
2012. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát köszönöm :) ezek között vannak jók :) de mondanátok egy olyan verziót is ahol csak a barátomra költöm az összes pénzt (a többieknek csinálok valamit) és hogy ennyiből mit tudnék neki venni...:) köszönöm előre is
2012. dec. 16. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!