Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak ajándékba a legjobb...

Mit adjak ajándékba a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Akarok neki valamit adni, amit saját kezűleg csinálok. DE mit? Tudtok valami ötleteket? Esetleg linket? 13 éves a legjobb barátnőm. :)

2012. dec. 16. 21:01
 1/3 anonim válasza:

PL -(linket most nem tudok, bocsi) valahol olvastam, hogy egy fémtálcát kidíszítessz, és a sminszerei hátuljára ráragasztassz mágneseket, raksz egy akasztót a tálcára, és így felrakhatja a falra, és rárakja a sminkcuccait, mint valami mágneseket :)

-Vagy kólásüvegeket (kettőt) ráragasztasz egy fadeszkára, (esetleg feldíszíted,)és abból ha kicsit elengeded a fantáziád, simán tudsz csinálni karkötőtartót! :)

-Lusta vagyok keresgélni, de te biztos találsz arra is ötletet, hogy hogy lehet házilag hajbrasst csinálni :)

-Persze ha szépen rajzolsz, csinálhatsz egy rajzot is (hűű, ha róla, vagy esetleg a titkos szerelméről csinálnál egy mangát, vagy egy portrét, esetleg egy egész képregényt, annak biztos nagyon örülne :) (utóbbit ha nem annyira az erősséged a rajz/festés/... szerintem találsz a neten is képregénykészítőt, amivel nagyon király képregényt tudsz készíteni a fotóitokból, és még vicces is lehet, ha olyan szövegeket tudsz) :)

2012. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ez jó :) hógömb házilag

2012. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bocsánat, nem azt akartam linkelini ne haragudj


[link]

2012. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!