Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Te örülnél egy ilyen ajándéknak?

Te örülnél egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

A lakótársamnak (majdnem két éve lakunk együtt, jól kijövünk) az alábbi ajándékot vettem karácsonyra:


- neves törölköző

- kézzel készült házi kecsketejes szappan (rózsa alakú)

- Bencés gyógynövény likörrel töltött csoki

- kézzel készített karácsonyfadísz (műanyag gömb, benne narancs, alma, fahéj, csillagánizs - A Corvin Plázában láttam ilyet a fákon)


Sok, kevés, snassz? Te örülnél? Nem akartam megint testápolós csomagot venni neki.


Köszi szépen és boldog karácsonyt!



2012. dec. 17. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem sok is
2012. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Lehet, bár a szappan és a dísz effektíve nem került pénzbe (nyilván a hozzávaló minimálisba került, de amúgy nem.

A törölköző meg a csoki úgy durván 3000 Ft- volt.

Kb. egy normálisabb testápoló csomag is kerülne ennyibe.


De te örülnél?

2012. dec. 17. 11:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Én igen. Jó ajándéknak tűnik és hasznos is.
2012. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szappant nem illik adni szerintem barátoknak, én is max családtagtól fogadom el. Még sok is ez így bőven.
2012. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Várom a további hozzászólást.


Igen, nem szeretem a haszontalan ajándékokat! :)

2012. dec. 17. 11:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyedül a szappannak nem örülnék mert azt nem illik adni..De végül is a többi kedves ajándék.. Én örülnék neki, mert nem azt nézném hogy mit kaptam hanem azt hogy egy kedves ember gondolt rám..
2012. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Hát illik vagy nem illik...mi a különbség a testápolós tusfürdős és a szappan ajándék között? Nem azért kapoja az ember mert büdös,vagy mert csúnya a bőre,hanem mert meglepetés,különleges,vagy esetleg egy drágább darab,amit nem venne meg magának normál esetben! Félre az etikettel,már nem abban a világban élünk,ahol a tisztálkodó szer tabu,mint ajándék! Különben is,ezekből soha nem elég,és legalább nem kell költenie rá egy darabig! Amúgy szerintem is sok ez így egy kicsit!
2012. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát, akkor nem tudom ,hogy mit hagyjak ki belőle.

Lehet, hogy a szappant, s akkor legalább kap egy egyedi karácsonyfa díszt.

Mert ha csak a csoki meg a törülköző marad, akkor meg nekem az úgy snassz.

2012. dec. 17. 15:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki.

A szappan az meg sztem egy olyan dolog hogy szappan és szappan között is van különbség.

pl megmondom őszintén hogy én ezeket a forma szappanokat soha nem használtam mosakodáshoz, ahoz túl szép

2012. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi baj a szappannal, én nem értem...? Ezek teljesen jó ajándékok.
2012. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!