Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem tudom mit csináljak?...

Nem tudom mit csináljak? Nektek mi a véleményetek? (a kérdés lent)

Figyelt kérdés

meghalt a nagypapám múlthét kedden. párommal külön élünk a szülőktől.

tavaly úgy oldottuk meg a karácsonyi mizériát, hogy 24.-én délutánig az én szüleimnél voltunk, utána átmentünk párom anyukájához (ő egyedül él), hogy ne legyen egyedül szenteste. idén feljött vidékről a nagymama is, most anyósomnál lakik.

Apukám szeretné, ha szenteste náluk lennénk, könnyebb lenne neki így, viszont párom meg az anyukájához menne, mert nem tudni mennyi ideje van még a mamának. ugye egyértelműen én a szüleimnél lennék, ő meg az anyjáékkal. nem tudjuk megbeszélni (leginkább miattam) sajnos, hogy hogy legyen az idén.

anyukámék azt mondják, hogy már a párom a családom, legyek vele, de nem szeretném őket cserben hagyni ebben a helyzetben.

Ti hol töltenétek ilyen esetben a szentestét? már teljesen kiborultam emiatt, nagyon sokat gondolkozom ezen.


2012. dec. 17. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A parod szüleihez.
2012. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 napot nem bír ki a mama még vagy mi ez a ki tudja mennyi ideje van? Anyukád egyedül van, ők meg ott vannak egymásnak.
2012. dec. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na az előzőt vedd semmisnek, apukádnak jobban kéne a támogatás inkább, míg anyósodék vigyáznak egymásra. Így.
2012. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyik helyre mentek, akkor a másikra is, nehogy sértődés legyen!
2012. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a helyedben megtartanám otthon a szentestét, és áthívnám mindkettőtök szüleit, mamát...Így mindannyian együtt lehettek, és a szülők is jól el lennének egymással, főleg, ha ritkán találkoznak.
2012. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Neked már a párod a családod! Ez így igaz! én szenteste nem mennék sehova,én úgy vagyok vele,hogy azt mindenki töltse otthon! Anyósnál ott van a nagymama,nincs egyedül! Szüleid együtt vannak,ők sincsenek egyedül! Ha annyira szeretnétek kompromisszumot kötni,tényleg az lenne a legjobb megoldás,ha mind a két szülő hozzátok menne mondjuk karácsony első napján! De ha mindenképp szenteste szeretnétek látni őket,akkor menjenek hozzátok 24-én!
2012. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!