Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Most ezzel be fogok egni? :D

Most ezzel be fogok egni? :D

Figyelt kérdés

Tortenetem a szokasos, nalunk is lesz "osztalykaracsony", csak kiterjed az egesz evfolyamra. A lenyeg, hogy huztam egy csavot, akirol semmit nem tudok. Csekkoltam a f@szbuk profiljat, lattam, hogy az ilyen arsenalos cuccokat szereti. Megkertem iidesanyamat, hogyha ugyis megy a varosba ma, akkor vegyen neki valamit. Mondjuk olyan arsenalos bogret, vagy ilyesmit..

Hat, hivott, konkretan ezt vette :

[link]

Mondjuk ezzel nem lenne baj, de 17 evesek vagyunk.:D

Mostmar valoszinuleg nem tudok mit csinalni, mert holnapra kell vinni ezeket a sz@rokat, szoval a kerdesem az lenne: ez most gaz lesz, vagy nem? xD


2012. dec. 17. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Poén lesz:) megköszönted anyunak hogy helyetted vásárolt?;)
2012. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem tetszik az ötlet hogy évfolyamra megy a húzás:)
2012. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Haat, remelem az lesz.. Megkoszontempersze.. De azert jovore egyedul intezem el!:D
2012. dec. 17. 20:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj vele, hogy sok embert maximum latasbol ismerek. Meg az osztalybol tudnam, hogy kinek mit vegyek, de iigy..
2012. dec. 17. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezekután gondolom hogy te fogod venni;) nekem épp az tetszik benne hogy nem is tudod kinek veszel:)
2012. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eznagyon jó :D én ôrülnék ha ilyet kapnék persze mivel lányvagyok tündérkéset xd *-* én poénnak venném az egészet :D 15L
2012. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!