Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek egy 15éves lánynak...

Mit vegyek egy 15éves lánynak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Osztályban karácsonyi ajándékozás lesz én lányt húztam, de mivel új suli fogalmam sincs mit vegyek neki. Ha írnátok ötleteket megköszönném. 500-600 forint körül, de inkább 500ft az ár ami meg lett beszélve. Én picit kevesellem mert ha azt vesszük egy milka táblacsoki lassan 300ft. De inkább valami kis ajándékra gondolok, mint édességre.

2012. dec. 17. 22:21
 1/4 anonim válasza:
karácsonyi ajándékozás?ez új,régen nem volt ilyen.sosem szerettem ha a tanárok irányítottak és kitaláltak mű dolgokat.csak azért hogy ők jobban érezzék magukat.vezényszóra ajándékozni:hova halad a világ...Vegyél neki C-vitamint.
2012. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálunk is szokott lenni minden évben. Én eddig ilyen dolgokat vettem: Bögre,tusfürdő,csoki,kulcstartó. Ha olyat húztam akivel jóban voltam akkor volt: nyaklánc,parfüm vagy egy dvd. (Parfüm van a dm-ben: apple roxanne kb 600ft és nagyon jó illata van,igaz,hogy kicsi,de szerintem jó. Vettem egy üres dvd-t és arra kiírtam a kedvenc filmjeit.)
2012. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nálunk most a star parfüm a "divat" nálunk a fiúk ezt szokták venni ha lányt húznak:)
2012. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából én sem szerettem volna, de hát..mind1 is..köszönöm az ötleteket! :)
2012. dec. 18. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!