Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan kell szappant önteni?

Hogyan kell szappant önteni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék a családtagjaimnak szappant észíteni , de nem tudom ,hogy hogy kell, mármint olvastam már róla a neten csak még nem csináltam. Ez így tényleg jó? : (ezt a neten találtam...egy ő írta , aki már sok szappant is készített!)

Vettem színes glicerinszappanokat

(Bodyshop, Blue Nature), egy régi edényben megolvasztottam (víz fölött, csak vigyázni kell,

nehogy a pára belecsöppenjen), és formába öntöttem. Formának a papírdobozos üdítők levágott

tetejű dobozát használom - az 1 literes doboztól a 2 decis szívószálasig mindent kipróbáltam,

attól függően, hogy mekkora vagy milyen formájú szappant akartam. Ezekért a dobozokért nem

kár, nyugodtan szét lehet őket tépni, ha kihűlt a szappan, és akkor nem kell bajlódni a

kiszedéssel. És egy kis plusz: a szappanokat 2 színből öntöttem ki, egyszerűen be kell önteni a

dobozba 1 réteget az egyik színből, majd miután kihűlt, rá a következő réteget. Ezzel a kezdő

módszerrel nem nehéz a dolog, csak mindig légy türelmes: ha túl gyorsan öntöd, a szappanban

buborékok lesznek! Sok sikert, kezdj neki nyugodtan! A szappant érdemes rögvest

belecsomagolni átlátszó háztartási fóliába, még mielőtt valami baja lesz. :-)

Ez biztos jó!? Kérlek valaki olyan segítsen ,aki már többször is készített és jártas benne! :)


2012. dec. 18. 11:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!