Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen aranyos dolgot adjak...

Milyen aranyos dolgot adjak neki? :D

Figyelt kérdés
Karácsony lassan itt van... Szeretnék hetedikes barátnőmnek venni vagy késziteni egy nagyon aranyos és emlékezetes ajándékot, de nincs ötletem. Olcsó dolgokat tudnátok ajánlani, vagy vmi kreativ kis ajandekot, amit késziteni lehet? Várom az ötleteket!!! U.I. Hatodikos lány vagyok... U.U.I. Barátnőm nem valami cicababa, szereti a kézzel készitett dolgokat,... :DDDD

2012. dec. 20. 09:51
 1/1 anonim válasza:
Nekem pl. nagyon tetszene, ha kinyomtatnál magatokról közös képet, azt bekereteznéd, vagy van a mammut1.ben egy ilyen nyomtató-féleség, ahol tudnál polora nyomtatni, vagy kis kreatív mikulás zsákot, avyg bögrét a saját képetekkel..., az a lényeg, h vidd a telefonod egy USB-kábellel, és megcsinálják :)
2012. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!