Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit kérjek karácso...

Szerintetek mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem a rock zenét és a kedvenc együttesem a Green Day...valami ehez kapcsolódó dolgot szeretnék de nem nagyon tudom h pontosan mit kérjek...
2012. dec. 20. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Hmm.

Kérjél Green Day CD-t vagy DVD-t.

Pólót,bögrét én biztos örülnék neki.

2012. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérhetsz koncert DVD-t vagy valami pólót is esetleg.
2012. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérd azt, hogy soha "senki" ne éhezzen és fázzon a világon.
2012. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket lehet h a bögre vagy a póló lesz az igazi mert az összes dvd és a cd-k nagyrésze már megvan:D és utolsó kommentelő hidd el tényleg szívesen kérném azt csak nembiztos h a szüleim teljesíteni tudnák...
2012. dec. 20. 16:47
 5/6 anonim válasza:
Szerintem szégyelld magad,hogy ez jut eszedbe! Mit kérj karácsonyra? Ha nem tudsz mit kérni,eléggé jó helyzetben vagy,örülj neki, ne azon törd a fejed,hogy mit kérj! Szomorú,hogy ez jut eszedbe a karácsonyról! Gratulálok...
2012. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen jo helyzetben vagyok es orulok is neki es elsosorban nem ez jut eszembe a karacsonyrol de ha megis megkerdezik h mit kerek akkor mondanomkell valamit...en csak tippeket kerteem nem pedig kiosztast...
2012. dec. 22. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!