Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szomorú vagyok, mit tegyek?

Szomorú vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok, tesóm diákmunkázik nekem egy kis zsebpénzem van, de megbeszéltük hogy felesbe anyuéknak színházjegyet veszünk, és anyuék kiválasztották a darabot, és hogy kb hova ülnének(egy jó helyet), és tesóm pestre jár suliba így ő jártas és mondtam hogy menjen hamarabb mert hamar elfogynak..ő elment erre közölte, hogy a balkonhoz jutott hely, és nagyon szomorú vagyok emiatt, azt vette meg.. elmondtam anyunak (szomorú voltam), mert a jegyre rá van írva a hely, és nehogy karácsonykor csalódjon, és láttam rajta a csalódottságot, de mondtam hogy nem baj biztos jó lesz úgyis.. de mondta hogy neki ez is öröm, hogy apuval elmehetnek, csak most balkonról nagyon szar látni?:(

tesóm azzal nyugtatott hogy nem..emellett a tesóm vett még dolgokat a szüleimnek, én meg csak egy bonbont még és nagyon szarul érzem magam emiatt a kontraszt miatt..:((

és sajnálom hogy a karácsony már erről szól hogy ki vesz több ajándékot, főleg atesóm ilyen , és mindig mintha verseny helyzetet alakítana ki de mondta hogy ne érezzem magam szarul.. pl van egy bnőm ő az anyukájának csak egy kis szobrot ad és ahhoz képest és sokat adok és tudom hogy ezt más még csak megsem teheti, és én sem szeretném ha erről szólna az egész.:( jah és a tesómtól egy könyvet kértem és abban az értékben adok én is és erre közölte hogy ad mellé még vmit mert elfeljetettem h a könyvet kifizette de hogy ne érezzem magam rosszul.. és nem tudtam ennek örülni egyszerűen rossz:( nem akarom hogy azt higyje hogy nem fontos nekem :(

16l


2012. dec. 21. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szar, ha páholyra gondolsz, az csak marha kényelmetlen, akkor látsz csak rendesen ha kikönyökölsz azt meg nem lehet 2-3 órán keresztül.
2012. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mármint anyu mondta hogy biztos jó lesz és ne rágjam magam rajta
2012. dec. 21. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Te depressziós vagy, hogy minden hülyeségen szomorkodsz?
2012. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meértelek,nálunk is a tesm ilyen,hogy szerinte minél több,nagyobb ajándék,annál jobb
2012. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, én 23 éves vagyok és még mindig tudok ilyeneken szomorkodni.. A nővérem jól keres, én már sokkal kevésbé, az ajándékaim eltörpülnek az övéi mellett, de még az öcsémé mellett is (aki meg zsebpénzt kap sokat).. Mikor elkezdek ezen szomorkodni mindig arra gondolok, hogy legalább van családom és együtt vagyunk.. Aztán megnyugszom karácsonykor, mert tudom nem az érték a fontos.. Légy vidám és boldog karácsonykor, segíts mindenkinek.. ha egy békés áldott ünnepet adsz az sokkal nagyobb ajándék..:)
2012. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nem vagyok szomorú, szerintem az is jó ha a család együtt van finomat eszünk, csak ez azért bennem van:/ de volt olyan hogy én adtam esetleg olyat aminek jobban örültek.. de am kiveszem magam az előkészületekből, pl a vacsi nagy részét én szeretném készíteni :) köszi a válaszokat
2012. dec. 21. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!