Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek kevés ajándék a...

Szerintetek kevés ajándék a barátomnak?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a barátommal és az a baj h nem nagyon volt most ötletel h mit vegyek neki karáconyra.. ezért vettem neki egy hamutálat, egy fekete kötött csősálat, egy antonio banderas parfümöt, egy manchester unitedes focicipő alakú perselyt + lemásoltattam a lakáskulcsot és átkötöttem egy piros szalaggal :) ez nem lesz kevés ajándék?:S:S


17/L


2012. dec. 23. 21:52
 1/9 anonim válasza:
100%
Remélem ezt a kérdést nem gondoltad komolyan...de ha mégis, akkor a válaszom: nem, ez egyáltalán nem kevés, sőt... sztem ebből kettő is elég lett volna, és a másik kettőt meg adhattad volna más ünnepkor/alkalomkor (de ez csak az én véleményem)
2012. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Remélem anyád is tudja hogy adtál a barátodnak egy lakás kulcsot.
2012. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
iegn tudja és szrintem fölösleges ilyeneket írnod mikor fogalmad sincs az adott emberek hátteréről.köszi
2012. dec. 23. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
aztán ne lepődjél meg, amikor már arra értek haza, hogy ki van pakolva a lakás. majd mehettek a fókuszban sírni, hogy sajnáljanak az emberek.
2012. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a lényeg h a kérdésre válaszolsz.
2012. dec. 23. 22:18
 6/9 anonim válasza:
Nem kevés ,de adhattál volna személyesebb ajándékot is neki.
2012. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
az a lényeg hogy tömegember vagy, akiknek az számít minél több felesleges és haszontalan ajándékokat adjanak a másiknak.
2012. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már nem azért de pl a hamutál és a parfüm miért felesleges?:D a perselyt meg csak azért vettem mert vmilyen a kedvenc focicsapatával kapcs dolgot szerettem volna venni de nem volt túl sok értelmes dolog......
2012. dec. 23. 22:26
 9/9 anonim válasza:
hamutál? ezt csak én érzem morbidnak?
2012. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!