Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy képes valaki utolsó nap...

Hogy képes valaki utolsó nap vásárolni?

Figyelt kérdés

Apukám Media Marktban dolgozik és volt már olyan hogy valaki 24-én déli 12-kor bement és vett egy 600 ezer forintos tv-t.

Mit gondolhat hogy "Jaj, elfelejtettem megvenni a tv-t ami egy átlagos magyar keresetének 6x-osába kerül"?


2012. dec. 23. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nézd,rengeteg ember félretesz,vagy nincs ideje...

Sok ok lehet arra hogy az utolsó pillanatban vásárol.

Magyarországon is vannak jobb anyagi helyzetű üzletemberek vállalkozók,stb.

2012. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mért lényeg az hogy 600 ezer forintos dologért megy be, miben másabb mint egy 5 ezer forintos annak szempontjából hogy utolsó pillanat?

Ráadásúl gyanítom a családnak veszi karácsonyra, és nem igazán tudta volna hetekig dugdosni. :o

2012. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azért mert a drága dolgokat évekig-hónapokig tervezgeti az ember, hogy mikor, milyet vesz.
2012. dec. 23. 22:42
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És nem tervezgethette volna évekig az utolsó nap előtt :D??
2012. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod,hogy nem évekig gyűjtött rá?

meg aztán nehéz lett volna dugdosni

2012. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
És? Szerintem meg ez a szánalmas,hogy a másikra irigykedik az "átlag " magyar. Ha van pénze,akkor vegye meg. Miért zavar ez téged?
2012. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod, hogy aznap döntötte el?

lehet már 2 hónapja kitalálta, hogy majd 24.én 12:00kor bemegy a media martkba és megveszi...

mi bajod van?...

2012. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak olyan éveim, amikor így csináltam. Ennek több oka volt. Valamelyik évben 23-án még vizsgáztam, utána kezdtem vásárolni. Volt olyan, hogy nagy méretű ajándékot vettem, és mivel más városban lakom, mint a szüleim, nem tudtam volna hazavinni. Így utazás után vettem meg, szintén utolsó nap.

Idén három hete betegen feküdtem az ágyban, amit lehetett, megrendeltem a neten, de apukámnak csak holnap fogok tudni ajándékot venni. Ez van, így alakult :)

2012. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy már régóta vágyott rá csak eddig azért nem vett mert jó volt biztos a régi TV-je és addig minek vegyen egy jobbat ameddig az jó.

Én nagyapám is akkor vette meg az új baromi nagy LCD TV-jét amikor bedöglött az ősrégi TV-je. Fogta magát bement az euronicsba vett egy 300 ezres tv-t mert spórolt rá.

Persze ő nem karácsonykor tette ezt. De ha az illetőnek akkor ment tönkre a TV-je akkor miért ne vegye meg akkor.

És szerintem örülnie kéne az üzletvezetőnek hogy akkor van egy jó zsíros bevétel.

Sokan vásárolnak még 24-én is valami apróságot sokan nem érnek rá előtte erre vagy akkor jön meg a karácsonyi bónuszpénzük. Nekem is szerdán utalták. Csak szerencse hogy volt félretéve nekem így megelőlegeztem magamnak azt a pénzt. De tavaly pl volt amikor én is 23.án vettem meg egy csomó mindent mert akkor volt csak rá időm, a munkám miatt. Egész karácsonyig túlóráztam decemberbe alig volt 1 nap pihenőm. Azért ez is sokat számít ám.

2012. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

És mi baj van ezzel?

Ha például meglepi akkor addig nem biztos,hogy tudta volna hol tárolni.

2012. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!