Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak neki karácsonyra?

Mit adjak neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem komoly közöttünk a kapcsolat csak ( szex) de ő is fog nekem venni valami ajándékot, szerintetek mit vegyek neki? Szerelmes dolgot nem szeretnék, de ilyen parfüm meg ruha mindene megvan, és amúgy is márkásabbakat hord! Szerintetek mit tudnék venni?


2012. dec. 24. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy valamire gondoltam, van is róla képem, csak nemtudom hogy kell ide feltölteni :S
2012. dec. 24. 09:28
 2/9 anonim ***** válasza:
www.kepfeltoltes.hu rámész itt hogy tallózás, kitallózod amit fel szeretnél tölteni, utána ott van az alján hogy direkt link a képhez, azt bemásolod, és kész.
2012. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


itt a link, erre gondoltam, köszönöm szépen a segítséget

szerintetek ez jó?

vagy keressek mást? vagy még ez mellé vegyek valamit? 27.-én este találkozunk, tehát aznap délelőtt veszem meg csak!

2012. dec. 24. 11:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Ijjuj, hát ez nagyon kreatív! :D

Ez jó kis ajándék!

2012. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) remélem tetszeni fog neki is :D jobbat nem tudtam kitalálni :) szerinted/szerintetek kell még ez mellé valami?
2012. dec. 24. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elfér ez magában is, mivel igen csak kreatív. :P
2012. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
várom még mások válaszát is :)
2012. dec. 24. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
www.bigyoshop.hu itt is nézegethetsz vannak jó dolgok ha szeretnél még mást is de esetleg nincs elképzelésed.
2012. dec. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na oda adtam neki, de nem örült neki annyira mint gondoltam!
2012. dec. 30. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!