Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak nekem szomorú a karácsony...

Csak nekem szomorú a karácsony? Vagy másnak is? Kinek miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 16:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

mert vártam, hogy legyen egy boldog karácsony, de egész eddig egy sima hétköznap. felhívott a párom, hogy náluk mekkora az örömködés, mennyire jól érzi magát és mikor rákérdezett, hogy ez nálunk is így van e akkor mondtam, hogy itt semmi, sőt kifejezetten szarul érzem magam

evvel lelomboztam őt is, most olyan mintha haragudna

elegem van igazából mindenből

2012. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mert a párom még nincs itt. Mert összevesztünk azon is, hogy ő tréningben akar karácsonyozni. És mindent csak kritizál. A fát is nő létemre én vettem meg, és faragtam be.
2012. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
Azt nem mondanam, hogy szomoru, inkabb csak fura egyedul meg most.
2012. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész jó a karácsony:).Boldog Karácsonyt nektek:). Nézzetek egy jó filmet, egyetek csokit :). Ne rontsa el szerintem semmi az ünnepet.
2012. dec. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nalunk nincs fa, se disz, se finomsagok, se ajandek, se csalad. Olyan, mint egy sima hetkoznap, egyetem nelkul. Igazabol legbelul mar ennek is orulok.
2012. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Én hiába irom, hogy sajnálom, tudom ez nemsegít! De engem sajnál valaki?


Ha ez kicsit is számít, KELLEMES ÜNNEPEKET MINDENKINEK!

2012. dec. 24. 17:10
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszonyom elhagyott, a szüleimhez sem tudok menni mert dolgozom. Kb ennyi a szenteste.
2012. dec. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Összevesztünk a családdal, mint minden évben, és közben látom/hallom hogy minden ismerős milyen jól érzi magát meg mennyire örülnek egymásnak... lehet hogy jövőre még egyedül is jobb lesz.
2012. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
nekem is,olyan,mint egy sima hétköznap
2012. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:

A férjem nem jó ember, persze ez nem most kezdődött, most is alszik már vagy fél órája.

Nincs munkám valahogy sose sikerül, én sose kellek. Sokat csalódtam már. Mindig beleélem magam, hogy itt meg ott fogok dolgozni.

Talán ezek miatt is az egészségem se valami jó.

Nincs semmi amibe kapaszkodhatnék:(((

2012. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!